Nöroloji uzmanı Altunç göreve başladı

Nöroloji uzmanı Altunç göreve başladı
Nöroloji uzmanı Altunç göreve başladı

 


Adem DURMAZ/KORKUTELİ, (DHA) - KORKUTELİ Devlet Hastanesi'ne ataması yapılan Nöroloji uzmanı Dr. Cenk Altunç göreve başladı.


1986 yılında Kıbrıs'ta doğan Uzm. Dr. Cenk Altunç, ilkokul, ortaokul ve liseyi Kıbrıs'ta tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2010 yılında mezun oldu. 2017 yılında Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi Nöroloji Bölümünden uzmanlığını alan Altunç Korkuteli Devlet Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı.


Korkuteli Devlet Hastanesi'nde hizmet vermekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Uzm. Dr. Cenk Altunç, "Bundan sonraki süreçte imkanlarımız dahilinde burada yaşayan hasta ve hasta yakınlarımızın nörolojik hastalıkları ile ilgili problemlerinde en iyi hizmeti vermeyi umuyorum" dedi.


Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Nihat Ateş, bu atama ile birlikte hastanenin kadrosunun arttığını söyleyerek, "İlçe halkına en üst seviyede hizmet vermeye devam ediyoruz. Devlet hastanesi olarak sağlıkta kaliteyi artırmak ve vatandaşlara bu konuda gerekli hizmeti verme gayreti içerisindeyiz" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS