hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Oda başkanları, 'Hotel Tech Antalya' için buluştu

  Oda başkanları, Hotel Tech Antalya için buluştu
  expand

  Oda başkanları, 'Hotel Tech Antalya' için buluştu

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  ANTALYA, (DHA) - ANTALYA'da 5 oda başkanı, başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri, 7-10 Aralık'ta Antalya Expo Center'da düzenlenecek, 'Hotel Tech Antalya Fuarı' için ANFAŞ'ta biraraya gelerek hazırlıklar hakkında bilgi aldı.
  Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı, 'Hotel Tech Antalya' için hazırlıklar sürüyor. Yaklaşık 140 katılımcının yer alacağı fuar organizasyonu öncesinde Antalya'daki oda başkanları, başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Expo Center'da sabah kahvaltısında bir araya geldi. ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı ile ANFAŞ Fuarcılık Danışmanı Hakan Biricik'in ev sahipliği yaptığı buluşmaya, Makina Mühendisleri Odası Başkanı Prof. Dr. İbrahim Atmaca, Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Derya Ünver, İnşaat Mühendisleri Odası Sayman Üye Ali Erman Aydın, Kimya Mühendisleri Odası Antalya İl Temsilcisi Mehmet Sacit Tayfun ve Denizli Kimya Mühendisleri Odası İkinci Başkanı Celal Güzelyürek, Elektrik Mühendisleri Odası Başkan Yardımcısı Durali Çakır, Teknik Müdür Dernekleri adına Engin Salih ile Limak Oteller Koordinatörü Bora Küçüktezcan da katıldı.
  Toplantıda konuşan ANFAŞ Başkanı Ali Bıdı, alanında kendisini dünyaya tanıtmış firmaların fuara katılacağını belirterek, Antalya kökenli firmalardan yeteri desteği göremediklerini söyledi. Fuarcılığın dünyada büyük önem kazandığını, ancak Antalya'da henüz bu bilincin oluşmadığına dikkat çeken Ali Bıdı, yine dünyaya örnek olacak bir fuarı Türkiye'ye kazandırmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.
  ANFAŞ Fuarcılık Danışmanı Hakan Biricik ise oda başkanlarına barkovizyondan fuarla ilgili bilgi verdi. Yaklaşık 9 bin metrekare alan üzerine kurulacak fuara İstanbul, Ankara, İzmir, Marmaris, Bodrum, Fethiye ve Kapadokya'dan otobüslerle ziyaretçi transferlerinin gerçekleştirileceğini ifade eden Biricik, “4 gün sürecek fuarda odalarımız dünya gündemini meşgul eden konular hakkında konferanslar düzenleyecek. Bizlere katkı koyan Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeler Birliği (AKTOB), Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD), Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeler Birliği (KETOB), Fethiye Otelciler Birliği Derneği (FETOB), Belek Turizm Yatırımcıları Birliği (BETUYAB) ve Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği'ne (KAPTİD) teşekkür ediyoruz" dedi. (DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow