hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Plaj Voleybolu'nda şampiyon belli oldu

  Plaj Voleybolunda şampiyon belli oldu
  expand

  Plaj Voleybolu'nda şampiyon belli oldu

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  MANAVGAT, (DHA)- MANAVGAT Belediyesi'nin bu yıl 7'ncisini organize ettiği ve kent halkının yoğun katılım gösterdiği Plaj Voleybolu Halk Turnuvası'nda rakibi RemaxStar- Sevgican Gökçen'i 2-1 mağlup eden Pierloti- Suntalia şampiyon oldu. 
  Plaj Voleybolu Halk Turnuvası'nın şampiyonluk mücadelesini, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, oda başkanları, STK temsilcileri ve binlerce vatandaş takip etti. Rakibi RemaxStar- Sevgican Gökçen'i setlerde 2-1 mağlup eden Pierloti- Suntalia şampiyon oldu. 32 takımın 6 gün boyunca şampiyonluk mücadelesi verdiği Plaj Voleybolu Halk Turnuvası'nda şampiyonluk yaşayan Pierloti-Suntalia takımına kupa ve madalyalar, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından takdim edildi. Binlerce seyircinin eşlik ettiği turnuvada, şampiyonluk mücadelesi veren iki takım, müsabakanın tamamlanmasının ardından centilmenlik örneği göstererek, şampiyonluğu hep beraber kutladı. Kent halkı ise bu anlara meşale yakarak ve tezahürat ederek eşlik etti. 
  SÖZEN: SPOR, EMEĞE VE BİRBİRİNE SAYGI DUYMAKTIR
  Ödül töreninde konuşma yapan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Plaj Voleybolu Halk Turnuvası'nda büyük bir centilmenlik örneği sergilediğini belirterek, sporun birleştirici gücü olduğunu vurguladı. Başkan Şükrü Sözen, "Sizlerin sayesinde ve katkısıyla çok güzel bir etkinlik sona geldi. Bu mücadeleler bizlere çok şey gösterdi. Bilmeyenler duysun. Spor, efendilik, terbiye, karşıya saygı, emeğe saygı duyma işidir. Bunu düzgün sporcularımızla öğreteceğiz ve bu saha kalıcı olacak. Manavgat Belediyesi bu tür etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam edecektir. Tüm katılımcılara ve bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kaybedenin ve kazananın birlikte bu coşkuyu yaşamasından gurur duyuyorum. Tüm takımlarımızın birbirlerine sevgiyle bakıp centilmence tebrik etmesinden dolayı da çok mutluyum" dedi. (DHA)

  FOTOĞRAFLI
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow