Tütüncü'den gönüllü ekiplere moral

Tütüncü'den gönüllü ekiplere moral
Tütüncü'den gönüllü ekiplere moral

 

ANTALYA, (DHA) - AK Parti Kepez İlçe Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi'nin gönüllü ekipleriyle buluşan Başkan Hakan Tütüncü, “Cumhur ittifakı olarak, her kesimden oy alarak Kepez'de kırılması zor bir seçim neticesi elde edeceğiz" dedi.

Kepez Belediye Başkanı ve cumhur ittifakının AK Parti Kepez Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim koordinasyon merkezini ziyaret ederek, mahallelerde seçim kampanyasını gerçekleştiren gönüllü ekiplerine moral verdi. AK Parti Kepez İlçe Başkanlığındaki motivasyon buluşmasında İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ferah Nur Ünal ile bazı meclis üyesi adayları da hazır bulundu.

'AK PARTİ, TÜTÜNCÜ DENDİĞİNDE YÜZLER GÜLÜYOR'

Buluşmada konuşan Başkan Hakan Tütüncü, “Bu seçimde en büyük gücümüz milletimizin tertemiz gönlünde biriktirdiğimiz sevgi ile hizmetlerle ortaya koyduğumuz heyecandır. Milletimizin gönlünde sevgi biriktirdik. Hangi kapıya gidersek gidelim büyük bir sevgiyle kapılar açılıyor. Partimizin, belediyemizin adı söylendiğinde gözlerde, yüzlerde sevgi ve sempati meydana geliyor. Yaptığımız hizmetleri söylediğimizde insanlar bizleri büyük bir sevgiyle bağırlarına basıyor" açıklamasını yaptı.

'GÖNÜLLÜ YOL ARKADAŞLARIMLA GURUR DUYUYORUM'

Kepez Belediye Başkanlığına üçüncü kez aday gösterilen Başkan Tütüncü, gönüllü ekiplere şöyle seslendi:

“Biz neden güçlüyüz? Sizin gibi yol arkadaşlarımız olduğu için; Allah için birbirimizi sevdiğimiz için güçlüyüz. AK Parti teşkilatları, birbirini seven birbirini kucaklayan, birbirine sırtını yaslayan, birbirleriyle geleceği planlayan bir ailenin fertleridir. İnsanların yaşam kalitelerini, yola çıktığı arkadaşlarının kalitesi belirlermiş. Allah'a binlerce kez şükrediyorum ki, bizlere sizin gibi nitelikli, güzel yol arkadaşları nasip etti. Hepinizle gurur duyuyorum."

'HER KESİMDEN OY ALACAĞIZ'

Seçim koordinasyon merkezinin AK gönülleriyle el ele, gönül gönüle vererek büyük bir seçim başarısı elde edeceklerinin altını çizen Tütüncü, "Son 150 günde 900'ün üzerinde evi ziyaret etmiş bir belediye başkanı olarak söylüyorum; Bu seçimde Allah'ın izniyle cumhur ittifakı olarak o kadar değişik yerlerden, değişik çevrelerden oy alacağız ki; şu güzel ekip Kepez'de bir daha kırılması zor bir seçim neticesiyle inşallah 31 Mart'a yürüyor. Buna gönülden inanıyorum" ifadesini kullandı.

Başkan Tütüncü, AK Partili gönüllülere, “Her gittiğiniz kapıya, her sıktığınız ele, her gönle sevginin, barışın, kardeşliğin ve barışın mührünü vurun" isteğinde bulunarak, konuşmasını tamamladı.

Yasal Bilgilendirme

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS