Kaymakam Karaca'dan Salda Gölü bilgilendirmesi

Kaymakam Karaca'dan Salda Gölü bilgilendirmesi
Kaymakam Karaca'dan Salda Gölü bilgilendirmesi

 


Yavuzkan AKDOĞAN/YEŞİLOVA, (DHA)- YEŞİLOVA Kaymakamı Abdulhamit Karaca, CHP ve Salda Gölüme Dokunma Platformu üyelerini makamında ağırlayıp, Salda Gölü'nde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.


Yeşilova Kaymakamı Abdulhamit Karaca, CHP İl Genel Meclis Üyesi Nurettin Korkmaz, CHP İlçe Başkanı Ferdi Ay ve yönetim kurulu üyeleri, Salda Gölüme Dokunma Platformu üyeleri Yusuf Korkut ve İsmail Korkmaz'ı makamında ağırladı. Kaymakam Karaca, yapımı devam eden Salda Gölü Projesi'nin detayları hakkında bilgi vererek, heyetin sorularını yanıtladı.


Kaymakam Karaca, proje kapsamında göle yapılacak olan büfe, giyinme- soyunma odaları, kafe, mescit, yönetim birimi, sağlık birimi, tuvalet, açık ve kapalı satış birimi, cankurtaran ve restoran hakkında bilgi verirken, ölçüleri ve adetleri konusunda açıklamalarda bulundu.


Kaymakam Abdulhamit Karaca, "Konuyla ilgili yetkim dahilinde sizleri bilinçlendirmeye çalışıyorum, yetkimin dışında elimden fazla bir şey gelmez. Tabii ki halkın yanındayız" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS