hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ak Kadınlar: Lokomotif olmayı sürdüreceğiz

  Ak Kadınlar: Lokomotif olmayı sürdüreceğiz
  expand

  Ak Kadınlar: Lokomotif olmayı sürdüreceğiz

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Gökhan ÖZHAN/BURSA(DHA)-AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen organizasyonla AK Parti’nin kuruluşundan bu yana görev yapan il ve ilçe kadın kolları başkanları biraraya geldi. Toplantıda konuşan Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz, "Her dönemde olduğu gibi yine AK Teşkilatların lokomotifi olmayı sürdüreceğiz" dedi.

  Bursa Merinos AKKM’de düzenlenen buluşmaya AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti Bursa Milletvekilleri Emine Yavuz Gözgeç, Vildan Yılmaz Gürel ve kuruluşundan bu yana AK Parti Bursa il ve ilçe kadın kolları teşkilatlarında görev yapmış başkanlar katıldı. Toplantıda açılış konuşmasını yapan AK Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz, Türkiye Sevdalısı AK Kadınlar olarak Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde partilerinin Türkiye’nin önüne serdiği her alanda güçlü Türkiye hedefleri doğrultusunda durmadan çalıştıklarını söyledi. Durmaz, parti teşkilatlarındaki en önemli güç kaynağı olan birlik ve beraberlik içerisinde gerek projeleri gerekse de saha çalışmaları ile ilkleri gerçekleştirdiklerini anlatarak, her dönemde olduğu gibi yine AK Teşkilatların lokomotifi olmayı sürdüreceklerini belirtti.

  Toplantıda konuşan İl Başkanı Davut Gürkan ise Türkiye çapında örnek gösterilen ‘Yüz Yüze Gönül Gönüle Bursa’ ziyaretlerinde ve diğer saha çalışmalarında AK Kadınların gösterdikleri çaba ve yine örnek gösterilen çat kapı ziyaretleri için teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Kadın kollarının her dönemde teşkilatlarının itici gücü olduğunun altı çizen Başkan Gürkan, hep birlikte Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde Türkiye Yüzyılı vizyonu yolunda üzerlerine düşen her şeyi yapacaklarını ifade etti.

  AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkanı ve Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, partilerinin Kadın Kolları Teşkilatlarının, Türkiye’nin en büyük sivil toplum hareketlerinden biri olduğunu söyledi. Emine Yavuz Gözgeç, “Türkiye sevdalısı kadınlarımız, ülkemizin gücüne güç katan her hamlenin yanı sıra 15 Temmuz gecesinde olduğu gibi bu süreçte karşımıza çıkan her türlü engelleme ve hatta ihanet çabasına karşı dimdik durmuş, her alanda güçlü Türkiye hedeflerimizin en büyük destekçisi olmuştur. Şimdi de Bursa’mızdaki Türkiye sevdalısı AK Kadınlar olarak, üye ve vatandaş ziyaretlerimiz, sandık kurullarımızla toplantılarımızla 2023 zaferimiz için aralıksız çalışıyoruz. Türkiye’nin güçlü geleceğini kadınlarımızın tertemiz emekleriyle kuracağımıza inancımız tamdır” şeklinde konuştu.

  Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’de, partilerinin bir vefa hareketi olduğuna dikkat çekerek, bu anlayışın güzel bir örneğini daha hep birlikte sergilediklerini söyledi. Toplantıda söz alan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş da partilerine ve hedeflerine verdikleri desteklerden dolayı her dönemden kadın kolları teşkilat üyelerine teşekkür etti. (DHA)

   

  (FOTOĞRAFLI)

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow