hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gürsu Belediyesi, BTÜ ile işbirliği protokolü imzaladı

  Gürsu Belediyesi, BTÜ ile işbirliği protokolü imzaladı
  expand

  Gürsu Belediyesi, BTÜ ile işbirliği protokolü imzaladı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Cansel ORUÇ/BURSA,(DHA)-BURSA'da Gürsu Belediyesi’nin Kolektif Kariyer Merkezi Projesi kapsamında, gençlerin, girişimcilik, sosyal gelişim ve istihdam alanlarında gelişimi için Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) ile işbirliği protokolü imzalandı.

  Gürsu Belediyesi’nin Kolektif Kariyer Merkezi Projesi kapsamında, Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) ile işbirliği protokolü imzalandı. Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "Gençlerimizin geleceğimize ışık olması için ortaya koyduğumuz çabamız, Bursa Teknik Üniversitemizin değerli desteğiyle taçlandı. Aydınlık yarınlarımız için güç birliğimiz her geçen gün büyüyor. Sahip oldukları ışığa sonsuz inandığımız gençlerimizin, dünya çapında vizyon geliştirmeleri, çağın gelişimlerine uyum sağlamaları, tüm dünya gençliğiyle yarışabilecek gelişim düzeyine ulaşmalarına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Gençlerimiz için, bizimle birlikte elini taşın altına koyan tüm kurum ve kuruluşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. İnşallah onlarla birlikte elde ettiğimiz güç birliğiyle gençlerimiz için, gençlerimizle birlikte, çok güzel işler başaracağız. Gençlerimizin yolunu aydınlatmamıza verdikleri destek için SayınRektörümüz Prof.Dr.Arif Karademir’e teşekkür ediyorum" dedi.

  Gençlerin gelişimi için iş birliği yapmaktan memnun olduklarını ifade eden Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir, gençlerin geleceklerine yön vermelerini sağlayacak böyle güzel projeleri hayata geçirdikleri için Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’a teşekkür etti.

  Gürsu Kolektif Kariyer Merkezi tarafından, gençlerin, girişimcilik, sosyal gelişim ve istihdam konu başlıklarında üretilen projelerle; kamu, sanayi ve üniversite işbirliğinde, genç girişimcilerin, Türkiye'nin geleceğine imza atacakları büyük projeleri üretmelerinde önderlik edilmesi hedefleniyor.

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow