hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Baykoca proje takımları SAHA EXPO’yu gezdi

  Baykoca proje takımları SAHA EXPO’yu gezdi
  expand

  Baykoca proje takımları SAHA EXPO’yu gezdi

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yavuz YILMAZ/İNEGÖL (Bursa), (DHA)-BURSA'da İnegöl Belediyesi Baykoca Proje takımlarında görev yapan 70 genç, İnegöl Belediyesi ile Bursa Teknik Üniversitesi işbirliğinde SAHA İstanbul tarafından düzenlenen SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarını gezdi.

  645 üyesi ile Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ikinci büyük savunma, havacılık ve uzay sanayi kümesi olan SAHA İstanbul tarafından düzenlenen SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı, 10-13 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde düzenlendi. Savunma Sanayii Başkanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı katılım ve destekleriyle düzenlenen, Türkiye’nin yerli üretim potansiyelindeki artışın ve bağımsız üretim gücünün sergilendiği uluslararası platformu, İnegöl Belediyesi Baykoca Proje Takımlarında görev yapan gençler de ziyaret etti.

  Yüksek teknolojiye sahip ürünlerin sergilendiği SAHA EXPO’da savunma, havacılık, denizcilik ve uzay sanayinde stratejik öneme sahip pek çok ürün ilk kez tanıtılırken, Baykoca Proje Ekiplerinde görev yapan gençler İnegöl Belediyesi ve Bursa Teknik Üniversitesi işbirliği ile fuarı gezme imkanı buldu. Baykoca Proje Takımları üyesi 70 genç, organizasyon ile Türkiye’nin Milli Savunma Sanayiindeki çalışmalarını da yakından görme ve inceleme fırsatı buldu.

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow