Merkezefendi'de fırınlara ramazan denetimi

Merkezefendi'de fırınlara ramazan denetimi
Merkezefendi'de fırınlara ramazan denetimi

DENİZLİ'nin Merkezefendi Belediyesi zabıta ekipleri, ilçede faaliyet gösteren fırınlarda, pide gramajı ile hijyene yönelik denetim yaptı.


Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırlarındaki fırınlarda ramazan pidesi denetimi gerçekleştirdi. Pide gramajının yanı sıra yapılışını ve hazırlanışını kontrol eden zabıta ekipleri, genel hijyen şartlarını ve işyerlerinin ruhsat kontrollerini de yaptı. Halkın güvenli ve kaliteli bir hizmet almasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen sıkı denetimlerde zabıta ekipleri, herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadı.


Merkezefendi Belediye Başkanı CHP'li Şeniz Doğan, insan sağlığı adına herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması adına denetimlerin süreceğini belirterek, "Ramazan ayının gelmesiyle birlikte sofralarımızdan eksik olmayan ramazan pidesini, temiz ve gramajına göre vatandaşımıza ulaştırmak istiyoruz. Zabıta ekiplerimiz bu amaçla denetimlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor. Şu ana kadar yapılan denetimlerde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadık. İlçemiz genelindeki denetimlerimiz devam edecek" dedi.


Deniz TOKAT / DENİZLİ, (DHA)



Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS