Sağlık Müdürü Doç. Dr. Bilge, sağlık kuruluşlarını ziyaret etti

Sağlık Müdürü Doç. Dr. Bilge, sağlık kuruluşlarını ziyaret etti
Sağlık Müdürü Doç. Dr. Bilge, sağlık kuruluşlarını ziyaret etti

Oğuzhan DEMİR/ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, Seyitgazi ilçesine bağlı Kırka mahallesinde sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Eskişehir Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, ziyaretlerinde Aile Sağlığı Merkezleri, Toplum Sağlığı Merkezleri ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarını inceleyerek idarecilerden bilgiler aldı. Sağlık personeliyle bir araya gelip, çalışanların istek ve önerilerini de dinleyen Bilge, ilçelerdeki hizmet binalarının fiziki şartlarını da inceledi. Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge Aile Hekimlerine yaptığı ziyarette Prof. Dr. İlhami Ünlüoğlu ile birlikte çıkarmış oldukları ‘Aile Hekimliğinde Akılcı İlaç Kullanımı’ isimli kitabı hediye etti. Müdür Bilge ziyaretlerin akabinde kısa bir süre önce meydana gelen Yapıldak orman yangını sahasında incelemeler yaptı, çalışanlara kolaylıklar dileyip yaraların en kısa sürede sarılması temennisinde bulunarak, ağaç dikim mevsiminde Sağlık Müdürlüğü olarak Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliğine ve destek vermeye hazır olduklarını belirtti. Orman teşkilatına ait arazi araçları ile yanan sahanın etrafını ve içini gezen İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge’ye Eskişehir Orman İşletme Müdür Yardımcısı Remzi Artar yangının çıkışı, seyri ve söndürülmesi ile ilgili bilgi verdi.


Ziyarette Doç. Dr. Uğur Bilge’ye Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Aslı Melek Zeytin, Sağlık Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Dr. Seydi Ahmet Güllü, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Ahmet Mamur, Toplum Sağlığı Birim Sorumlusu Ömer Gezer eşlik etti.


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS