Yeni tramvay hatlarında çalışmalar sürüyor

Yeni tramvay hatlarında çalışmalar sürüyor
Yeni tramvay hatlarında çalışmalar sürüyor

ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve altyapı çalışmaları tamamlanan yeni tramvay hatlarındaki yan yollarda ve ray aralarında asfalt serim çalışmaları devam ediyor.

Tramvay uzatma hatları kapsamında, Şehir Hastanesi Hattı, Yaşar Kemal Bulvarı, Sivrihisar-1, İsmail Gaspıralı Caddesi, Gazi Yakup Satar Caddesi (Yıldız Hattı), Nizam Sokak, Ashap Sokak ve Halman Sokak'ta tramvay yan yolları ve ray arası asfalt serim çalışmaları tamamlandı. Gazi Yakup Satar Caddesi, Gaffar Okkan Caddesi, Sıhhiye Kavşağında altyapı ve yan yollarında asfalt serimi çalışmaları ise mevsim şartlarına bağlı olarak devam ederken, biten tramvay hattı kenarlarında ise tretuvar ve bordür yapım çalışmaları hızla sürüyor.

Yetkililer, çevreye verilen rahatsızlıktan dolayı anlayış ve hoşgörüyle çalışmalara destek veren tüm vatandaşlara teşekkür ederken, çalışma yapılan bölgelerde sürücülerin alternatif güzergahları kullanmalarını ve trafik işaret ve işaretçilerine uymalarını istediler.


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS