Şehitkamil'de haşere mücadelesi sürüyor

Şehitkamil'de haşere mücadelesi sürüyor
Şehitkamil'de haşere mücadelesi sürüyor

GAZİANTEP, (DHA) - ŞEHİTKAMİL Belediyesi, ilçe genelinde bulunan tüm çöp konteynırlarını doğal ilaçlarla yıkayarak dezenfekte ediyor. Vatandaşları, mikrop ve haşerelere karşı korumayı amaçlayan Şehitkamil Belediyesinin çalışmaları mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.


Şehitkamil Belediyesi, özellikle yaz aylarında artan mikrop ve haşereleri yok etme amaçlı yoğun bir çalışma başlattı. Şehitkamil Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı çalışan konteynır yıkama ve dezenfekte ekibi, ilçe genelindeki sokak ve caddeleri dolaşarak çöp konteynırlarını insan sağlığına zararsız olan doğal ilaçlarla yıkayarak dezenfektesini yapıyor. Böylelikle çöp konteynırlarını kullanan vatandaşlar, mikrop ve haşerelere karşı korunmuş oluyor. Her gün yüzlerce adet konteynırı temizleyip dezenfekte eden ekiplerin çalışması, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Uygulamadan duydukları memnuniyeti anlatan vatandaşlar, Şehitkamil Belediyesine teşekkür etti.


Güvenevler Mahalle Muhtarı Uğur Gökçek, yapılan çalışmanın kendilerini mutlu ettiğini belirterek mahalle sakinleri adına Şehitkamil Belediyesi'ne teşekkür etti. 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS