{$ day.Temps.HighTemp $} °

11 büyükşehrin AK Partili grup başkanvekilleri Hatay’da bir araya geldi

11 büyükşehrin AK Partili grup başkanvekilleri Hatay’da bir araya geldi
11 büyükşehrin AK Partili grup başkanvekilleri Hatay’da bir araya geldi

İzzet NAZLI / HATAY, (DHA) - CHP'li belediye başkanları tarafından yönetilen 11 Büyükşeh Belediyesi'nin AK Parti'li belediye meclis grup başkanvekilleri, Hatay'da bir araya geldi. Hatay Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Altan, "Engelleniyoruz' yalanıyla oluşturduğunuz konforlu alanlarınızdan çıkın ve şehirlerinize bir bakın. Şehirlerinizin önündeki en büyük engelin, sizler ve Kemal Kılıçdaroğlu CHP'si olduğunu göreceksiniz” dedi.
CHP'li belediye başkanları tarafından yönetilen 11 büyükşehir belediyesinin AK Parti'li meclis grup başkanvekili Hatay’da bir araya geldi. Özel bir otelde gerçekleşen toplantının ardından düzenlenen basın toplantısına, İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili M. Tevfik Göksu, Hatay Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Altan, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Murat Özcan, Aydın Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Mustafa Arı, İzmir Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Özgür Hızal, Adana Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Ozan Gülaçtı, Ankara Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili Murat Köse ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili İsmail Yerlikaya ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Cüneyt Yüksel katıldı.
'MİLLETİMİZ İTİBAR ETMEMEKTEDİR'
AK Parti'li Grup Başkanvekilleri adına basın açıklaması yapan Hatay Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Bekir Altan, “Cumhuriyet Halk Partisi, milli meselelerde dahi yalan siyasetiyle kaos çıkarmayı alışkanlık haline getirmiş bir zihniyettir. Siyasetlerini algı ve yalan üzerine kurmuş siyasi bir partiden ve onun belediye başkanlarından hizmet beklemek nafiledir. Yönettikleri şehirlerin geleceğine dair söyleyecek sözleri bulunmayan ve beceriksizliklerini türlü bahanelerle saklamaya çalışan CHP'li 11 başkanın yalanlarını, daha önceki bildirilerimizde rakamlarla çürütmüş, yalan söylemelerinin en büyük sebebinin korku olduğunu ifade etmiştik. CHP'li 11 büyükşehir belediye başkanının, halka verecekleri hesap günü yaklaştıkça iyice paniklediğini ve yalanlarının dozunu arttırdığını ibretle izliyoruz.Yerel seçimlerin üzerinden 4 yıl geçmiş olmasına rağmen, halka verdikleri sözleri tutmayan CHP'li büyükşehir belediye başkanları için söyleyecekleri yalan, arkasına sığınacakları bahane kalmamıştır. Beceriksizliklerini gizlemek için yayınladıkları acziyet deklarasyonlarına da artık milletimiz itibar etmemektedir. 'Engelleniyoruz' yalanıyla oluşturduğunuz konforlu alanlarınızdan çıkın ve şehirlerinize bir bakın. Şehirlerinizin önündeki en büyük engelin, sizler ve Kemal Kılıçdaroğlu CHP'si olduğunu göreceksiniz. Kemal Kılıçdaroğlu CHP'si tarafından yönetilen bu 11 Büyükşehir Belediyesinin AK Parti Grup Başkanvekilleri olarak, bizlere verilen meşru muhalefet sorumluluğunu, ülkemiz ve şehirlerimiz için en faydalı şekilde kullanmaya devam ederek yapılmayan her işin takipçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.
GÖKSU: AK PARTİ, SONUÇLARI TUTANAKLAR DIŞINDA ARAMAMIŞTIR
CHP’li 11 büyükşehir belediyesinin çok ciddi anlamda bir algı süreci yönettiğini söyleyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili M. Tevfik Göksu da şunları söyledi: “Özellikle, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanının son dönemde yaptığı algı operasyonlarında gördüğümüz gibi henüz hiçbir hukuki süreci netleşmemiş, hiçbir hukuki ve idari sonucu ortaya çıkmayan bir süreçle ilgili yürütülmek istenen algı operasyonları gibi. Sadece şunu söylemek isterim. AK Parti bugüne kadar seçim sonuçlarını sandık tutanakları dışında başka bir yerde aramamıştır” (DHA)

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS