Amatör futbol kulüplerine malzeme desteği

Amatör futbol kulüplerine malzeme desteği
Amatör futbol kulüplerine malzeme desteği

 


Ali ÇEVİKBAŞ/ISPARTA, (DHA) - ISPARTA Valiliği amatör futbol kulüplerine malzeme yardımı yaptı.


İl Genel Meclisi Salonunda düzenlenen törenle, 40 amatör futbol kulübüne 400'ü profesyonel topu olmak üzere toplamda 250 bin lira değerinde çeşitli malzeme desteğinde bulunuldu. Malzeme dağıtım törenine Vali Ömer Seymenoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mahmut Zadeoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek ve Isparta'da faaliyet gösteren amatör futbol kulüplerinin temsilcileri ile sporcuları katıldı.


Törende konuşan Vali Ömer Seymenoğlu, amatör kulüplerin sporun olmazsa olmazı olduğunu belirtti. Sporun olduğu yerde kötü alışkanlıkların çok daha az görüldüğünü kaydeden Vali Seymenoğlu, "Spor derneklerinin hangi branşı olursa olsun hepsi bizim başımızın üstüne. Bütün spor kulüplerine elimden geldiği kadarıyla, fırsat yaratabildiğim ölçüde ya kulüplerini ziyaret ediyorum. Valilikte çeşitli zamanlarda bir araya geliyoruz. Onun için spor kulüpleri olmazsa olmazımız" dedi


Vali Seymenoğlu konuşmasının ardından hazırlanan malzemeleri amatör futbol kulüpleri temsilcileri ve sporcularına teslim etti.



Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS