hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  300 kişinin katılımıyla bin 500’ü aşkın patili dosta 1 ton mama yardımı

  300 kişinin katılımıyla bin 500’ü aşkın patili dosta 1 ton mama yardımı
  expand

  300 kişinin katılımıyla bin 500’ü aşkın patili dosta 1 ton mama yardımı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İSTANBUL (DHA) – Sabancı Holding, iştiraklerindeki gönüllülerin katılımıyla birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 98’inci yılında başlatılan “Sabancı Cumhuriyet Seferberliği” kapsamında 3 Kasım’da HayKonFed iş birliğiyle Çiftalan Kısırkaya’da CarrefourSA İcra Kurulu Üyeleri, Sabancı Gönüllüleri, CarrefourSA çalışanları gönüllülerin yer aldığı 300 kişinin katılımıyla bin 500’ü aşkın patili dosta 1 ton mama yardımı gerçekleştirildi.

  Sabancı Holding, iştiraklerindeki gönüllülerin katılımıyla birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 98’inci yılında “Sabancı Cumhuriyet Seferberliği” başlattı. Seferberlik kapsamında Sabancı Holding, okul yenileme, biyoçeşitliliğe destek, fidan dikimi, toprak canlandırma ve çevre temizliği başlıkları altında etkinlikler düzenlemeyi sürdürüyor. Seferberlik çerçevesinde 3 Kasım’da HayKonFed iş birliğiyle Çiftalan Kısırkaya’da CarrefourSA İcra Kurulu Üyeleri, Sabancı Gönüllüleri, CarrefourSA çalışanları ile Enerjisa ve Teknosa’dan gönüllülerin yer aldığı 300 kişinin katılımıyla bin 500’ü aşkın patili dosta 1 ton mama yardımı gerçekleştirildi.

  “HAYKONFED’E 2015 YILINDAN BU YANA DESTEK VERİYORUZ”

  CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu, etkinlikte yaptığı değerlendirmede; “Çiftalan Kısırkaya’da gerçekleştirdiğimiz etkinlikte hem partili dostlarımıza mama ve su desteği sağladık hem de yaşam alanlarını temizledik. 2015 yılından bu yana HayKonFed ile olan iş birliğimiz çerçevesinde “Dost Hareketi” projesine büyük bir destek veriyoruz. İş birliğimiz adına patili dostlarımız için marketlerimizde kampanyalar düzenliyoruz, ayrıca HayKonFed’in sokak hayvanlarını besleyen gönüllülerine mama desteği sağlıyoruz. Aynı zamanda taze gıda reyonlarındaki atığa çıkabilecek tüketilebilir ürünlerin de HayKonFed gönüllüleri sayesinde sokaklardaki patili dostlarımıza ulaşmasını sağlıyoruz. Bunların yanı sıra HayKonFed çanta satışlarından elde edilen geliri de yine gönüllülerin kullanımına sunuyoruz. CarrefourSA olarak patili dostlarımız için doğrusu bir kap mama ve bir kap su diyoruz” dedi.

  CarrefourSA, uzun yıllardır HayKonFed iş birliğiyle devam ettirdiği “Dost Hareketi” projesi çerçevesinde de marketlerindeki yenilebilir tüketim fazlası ürünleri, HayKonFed gönüllüleri aracılığıyla sokak hayvanları ile paylaşıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow