BingX, SUI Listelenmesini destekleyecek

BingX, SUI Listelenmesini destekleyecek

BingX, SUI Listelenmesini destekleyecek

BingX, SUI Listelenmesini destekleyecek 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İSTANBUL, (DHA)- Kripto borsası BingX, 3 Mayıs’da SUI Mainnet'in lansmanına ve Spot Listelemesine destek verecek. Lansmanı desteklemekten mutluluk duyduklarını ifade eden Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington, “Kullanıcılarımıza fayda sağlamak ve kripto ortamını değiştirmek için her zaman daha kaliteli projeler sunmaya ve ortaklıklar oluşturmaya çalışıyoruz” dedi. 

“EĞLENCELİ VE BELKİ DE KARLI HALE GETİREN BİR HİZMETLER EKOSİSTEMİ YARATIYOR” 

BingX, SUI Mainnet lansmanını destekleyerek, SUI'nin hızı ve ölçeklenebilirliği aracılığıyla kripto endüstrisinin yeniden şekillendirilmesine yardımcı olduğunu söyleyen BingX Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington, “Ek olarak SUI, basit işlemlerde fikir birliği ihtiyacını ortadan kaldırarak Tek-Yazma-Nesneler için optimize edilmiştir. Bu nedenle SUI, transfer işlemlerinin gerçek zamanlı tamamlamasına ihtiyaç duyulan oyunlara ve diğer ortamlar için önemli bir kolaylaştırıcıdır. Bant genişliği maliyetlerinin sürekli azaldığı bir dünyada SUI, kullanıcılar adına oy verme gibi etkinlikleri basit, eğlenceli ve belki de karlı hale getiren bir hizmetler ekosistemi yaratıyor” dedi. 

“ERİŞİLEBİLİR BİR DİJİTAL PARA DÜNYASI YARATMA VİZYONUNU PAYLAŞIYORUZ” 

SUI Mainnet'in lansmanını desteklemekten mutluluk duyduklarını ifade eden Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington, şunları ekledi: 

“Dijital varlık ekosisteminde devrim yaratma, daha güvenli ve daha erişilebilir bir dijital para dünyası yaratma vizyonunu paylaşıyoruz. BingX, kullanıcılarımıza fayda sağlamak ve kripto ortamını değiştirmek için her zaman ortak olmayı ve daha kaliteli projeler sunmaya çalışıyor. Kullanıcılarımıza fayda sağlamak ve kripto ortamını değiştirmek için her zaman daha kaliteli projeler sunmaya ve ortaklıklar oluşturmaya çalışıyoruz.” 

SUI, gelecekteki Web3 kullanıcılarını mutlu edecek deneyimleri daha kolay bir şekilde oluşturmalarına olanak tanıyan, yeniden tasarlanmış ve sıfırdan oluşturulmuş bir Katman 1 blokzinciridir. SUI, yatay olarak ölçeklenebilir iş hacmi ve depolamaya sahip, yüksek hızlı ve düşük maliyetli uygulama geliştirmeye izin veren, merkeziyetsiz bir ‘Proof-of-Stake’ blokzinciridir. 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber