hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gaziosmanpaşa’da Gençlik Festivali başladı

  Gaziosmanpaşa’da Gençlik Festivali başladı
  expand

  Gaziosmanpaşa’da Gençlik Festivali başladı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İSTANBUL, (DHA) - Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Gaziosmanpaşa Bilim, Spor, Sanat ve Gençlik Festivali Başladı. Belediye bahçesinde düzenlenen festival, ilk gününde binlerce genci birbirinden eğlenceli etkinlerle buluşturdu.

  Gaziosmanpaşa Bilim, Spor, Sanat ve Gençlik Festivali 20 Mayıs'a kadar; İkilem ve Sakiler konserleri, bilim şenliği, 3X3 basketbol turnuvası, karate, tekvando, muay thai gösterileri, espor müsabakaları, okçuluk, dart, mini golf etkinlikleri, Karizma Show gösterisi, bisiklet akrobasi show, sanal gerçeklik ve simülatör aktiviteleri, 19 Mayıs fener alayı, bando ve kortej, yarışmalar ve daha birçok etkinlik ile devam edecek.

  BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

  Etkinlikte çok eğlendiğini ifade eden Eyüpcan Özkanar, "Böyle bir yerin açılması mükemmel oldu, teşekkür ediyoruz. Motora bindim, arabaya bindim, rodeoya bindim, her şeyi denedim. Çok iyi, çok güzeldi, maceraya tam katılıyorsun gibi. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun" dedi.

  "DEVAM ETMESİNİ İSTERİM, ÇOK EĞLENCELİ"

  Festival kapsamında karate gösterisi sergileyen Kaan Tüzün, "Çok güzel, dün de gelmiştim. Eğlendim, rodeoya bindik. Burada kata yapıyoruz, temel teknik yapıyoruz. Katada kuşaklara göre zorlukları var. Belediyenin bu etkinliği çok güzel. Devam etmesini isterim, çok eğlenceli" diye konuştu.

  "BURADAKİ ENERJİ ÇOK GÜZEL"

  Rabia Akbal, "Hem eğleniyoruz hem öğreniyoruz. Bazen çok yoruluyoruz ama işin sonunda başarıya ulaştığımız için mutlu oluyoruz. Buradaki enerji çok güzel. Biz de burada çok eğleniyoruz ve buraya geldiğimiz için çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow