Kerem Ali Sürekli : Eser siyasetini kanıtlamak için yıllar gerekir

Kerem Ali Sürekli : Eser siyasetini kanıtlamak için yıllar gerekir

Kerem Ali Sürekli : Eser siyasetini kanıtlamak için yıllar gerekir

Kerem Ali Sürekli : Eser siyasetini kanıtlamak için yıllar gerekir

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İZMİR, (DHA)-AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Kerem Ali Sürekli, seçim çalışmaları kapsamında Bergama ve Dikili ilçelerinde, sivil toplum kuruluşları, mahalle, esnaf ve muhtar ziyaretleri ve yatırım incelemeleri yaptı. Bergama Çevre Yolu Projesi çalışmalarını incelerken eser siyasetini kanıtlamanın yıllar gerektiğini kaydeden Sürekli, "Seçmen size oyunu emanet olarak verir, yatırım yapmaz, hizmet üretmezseniz o emaneti almasını da çok iyi bilir. 21 yıllık iktidarımızda AK Parti olarak her alanda eser siyaseti yaptığımızı kanıtlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz" dedi.

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Kerem Ali Sürekli, seçim çalışmalarına Bergama ve Dikili ilçelerinde devam etti. Sürekli'nin Bergama'daki ilk durağı, Ayaskent Mahallesi oldu. Burada Bergamalı muhtarlarla bir araya gelen Sürekli, devlet ve millet arasında köprü görevi gören muhtarların talep ve önerileri üzerinde değerlendirmeler yaptı.

'TOPRAK KOKAN ELLER İÇİN DAHA MÜREFFEH BİR TÜRKİYE'
Göçbeyli Mahallesi pazaryerinde ise esnafı ve mahalleliyi ziyaret eden AK Partili Sürekli, çiftçi için üretici için toprak kokan eller için daha müreffeh bir Türkiye hedefiyle çalıştıklarını söyledi. Bu hedefe ulaşmanın tek yolunun daha çok hizmet üretmek ve daha çok yatırım yapmak olduğunu kaydeden Sürekli, "Çiftçimiz bağında tarlasında, güneşin altında, yağmurda çamurda nasıl canhıraş çalışıyorsa bizler de aynı şekilde, onlar emeklerinin karşılığını alsın diye, gayret gösteriyoruz. Destek paketleriyle, alım garantileri ile kooperatiflerle çiftçimizin, üreticimizin yanında oluyoruz. Biz söz vermekten öte icraatlarımızla  neleri yapabileceğimizi, 21 yılda yaptıklarımızı anlatarak gösteriyoruz. Çok şükür, milletimiz teveccühü ile ilgi ve destekleriyle bizlere olan güvenlerini her yerde gösteriyor. Birlik ve beraberlik içinde 'Türkiye Yüzyılı' ile daha müreffeh bir Türkiye'ye ulaşacağız" dedi.

AK PARTİ HER ALANDA KENDİSİNİ KANITLAMIŞ BİR PARTİDİR
Sürekli, daha sonra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ve Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu ile Bergama Çevre Yolu Projesi'ndeki çalışmaları yerinde inceledi. Sürekli, “Eser siyasetini kanıtlamak için yıllar gerekir. Seçmen size oyunu emanet olarak verir, yatırım yapmaz, hizmet üretmezseniz o emaneti almasını da çok iyi bilir. 21 yıllık iktidarımızda AK Parti olarak her alanda eser siyaseti yaptığımızı kanıtlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yaptığımız yatırımları tamamlıyor milletimizin hizmetine sunuyoruz. Bir eseri daha milletimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bergama'yı çekim merkezi haline getirecek olan Bergama Çevre Yolu projesi bölgemize ve güzel İzmir'imize hayırlı olsun. 14 Mayıs sonrasında da milletimizin desteğiyle durmadan yolumuza devam edecek, temelini attığımız yatırımlarımızın açılışlarını gerçekleştirecek, hep birlikte yeni yatırımların temellerini atacağız" diye konuştu.

Daha sonra Bergama Ticaret Odası, Bergama Terziler Odası ile Bergama Lokanta Kebabçı ve Benzerleri Odası'nı da ziyaret eden Sürekli, oda başkanları ile üyelerine destekleri için teşekkür etti. Çalışmalarına Dikili ilçesinde devam eden Sürekli, Çandarlı Mahallesi'nde kanaat önderleriyle bir araya geldi. Türkiye Yüzyılı'nı el birliğiyle onuz omuza inşa edeceklerine dikkat çeken Sürekli, daha sonra Çandarlı Mahallesi esnaflarını ziyaret edip, mahallelinin talep ve önerilerini dinledi.(DHA)
FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber