hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kınık'ta yeni spor yatırımları için çalışmalar sürüyor

  Kınıkta yeni spor yatırımları için çalışmalar sürüyor
  expand

  Kınık'ta yeni spor yatırımları için çalışmalar sürüyor

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İZMİR, (DHA)-İZMİR'in Kınık ilçesi Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ve Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Mustafa Çelik'i belediyede ağırlayarak, ilçeye kazandırılacak yeni spor tesisleri ile ilgili istişarelerde bulundu.

  Kınık'ta proje aşamasında olan kapalı yüzme havuzu ve 7 adet halı sahayı, ilçeye kazandırmak için çalışmalar sürüyor. Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ve Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Mustafa Çelik'i belediyede ağırladı. İlçeye kazandırılacak yeni spor tesisleri ile ilgili istişarelerde bulunan Doğruer, "Kınık artık bir spor kentidir. İlçemize kazandırdığımız spor tesislerine hemşerilerimiz yoğun ilgi gösterdi. Gerek Gençlik merkezimizde, gerekse Poyracık Aquapark tesislerimizde çok kısa sürede maksimum doluluğa ulaştık. Kınıklılar yaz-kış spor yapsın istiyoruz. Bu kapsamda Gençlik ve Spor İl Müdürümüz ve İlçe Müdürümüzü belediyemizde ağırlayarak; hem kapalı yüzme havuzumuz hem de halı sahalarımızın projelerinde gelinen noktaları istişare ederek çalışmalarımıza hız verdik. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın değerli katkıları ile ilçemiz çok kısa sürede yeni spor tesislerine kavuşacaktır" dedi.

  Doğruer ve beraberindeki heyet proje görüşmelerinin ardından, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ilçeye kazandırılan yatırımları yerinde inceledi.(DHA)
  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow