hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  KSO’dan sanayicilere yardım çağrısı

  KSO’dan sanayicilere yardım çağrısı
  expand

  KSO’dan sanayicilere yardım çağrısı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Melih İlhan GÜN/KONYA,(DHA) Konya Sanayi Odası, depremden etkilenen illere gönderilmek üzere yardım kampanyası başlattı. Konya Sanayi Odası Başkanı Mustafa Büyükeğen, bütün sanayicileri, ayni ve nakdi olarak düzenlenen bu yardım kampanyasına her zamankinden daha fazla destek vermeye davet etti.

  Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en ağır hasarlı depremini yaşadığını ifade eden Başkan Büyükeğen, “Gün hepimiz için her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenerek bir ve beraber olma günü. Konya Sanayi Odası olarak, depremden etkilenen kardeşlerimize ulaştırmak üzere yardım kampanyası başlattık. Bütün sanayicilerimizi bu ayni ve nakdi yardım kampanyamıza her zamankinden çok daha güçlü bir şekilde destek vermeye davet ediyorum. İnanıyorum ki, Konya’mız, Konyalı sanayicilerimiz bu yardım kampanyamıza en güçlü desteği vereceklerdir. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Rabbim ülkemizi ve milletimizi her türlü felaketten korusun” şeklinde konuştu.

  YARDIM KAMPANYASI BİLGİLERİ: 

  MADDİ BAĞIŞLAR İÇİN HESAP NUMARASI

  Hesap Adı ve Sahibi: KONYA SANAYİ ODASI

  Hesap No: 37041805 – 5044        

  2603 – T.C. ZİRAAT BANKASI ZAFER SANAYİ / KONYA ŞUBESİ

  IBAN: TR73 0001 0026 0337 0418 0550 44

  DEPREM BÖLGESİ İÇİN ACİL İHTİYAÇ MADDELERİ

  Hazır Gıda, Battaniye, Ekmek, Su, Mat, Çadır, Kışlık kıyafet (Polar, Mont, Atkı, Bere, Eldiven), Bebek bezi, Kadın Hijyen Seti, Yağmurluk

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow