hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Başkan Öztekin afet bölgesini ziyaret etti

  Başkan Öztekin afet bölgesini ziyaret etti
  expand

  Başkan Öztekin afet bölgesini ziyaret etti

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İSTANBUL, (DHA)- Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, depremin en yoğun yaşandığı illerden Malatya'ya giderek ihtiyaçların giderilmesi noktasında yerinde incelemelerde bulundu.

  Kâğıthane Belediyesi, Malatya'nın Battalgazi ilçesindeki konteyner kentlerin bakım-onarım çalışmalarını gerçekleştiriyor, bölgenin salgın hastalıklardan korunması için temizlik çalışmalarını üstleniyor, ambulanslarıyla hasta vatandaşların hastanelere nakillerini sağlıyor. Ramazan dolayısıyla Kâğıthane Belediyesi bölgede her gün bin kişilik iftar verirken, ramazana özel çocuk etkinlikleriyle de afetzede çocukların morallerini yüksek tutmaya çalışıyor.

  “BURADA HAYATIN BİR AN ÖNCE NORMALE DÖNMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

  Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin Battalgazi ilçesine giderek vatandaşlarla birlikte iftar yaptı. İhtiyaçların giderilmesi noktasında yerinde incelemelerde bulunan Başkan Öztekin kaymakam, belediye başkanı, muhtar ve ilçenin ileri gelenleriyle de bir araya gelerek istişare yaptı. Başkan Öztekin, ''Sizlere Kağıthanelilerin selamlarını getirdim. Kalbimiz ve dualarımız sizlerle. Burada hayatın bir an önce normale dönmesi için çalışıyoruz. Bu konuda Cumhurbaşkanımızın kesin talimatı var. Devletimiz tüm imkânlarını seferber ederek, milletimizin de desteğiyle illerimiz yeniden ihya olacak. Bizler daima yanınızdayız'' diye konuştu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow