hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şehzadeler'de çocuk parkları yenileniyor

  Şehzadelerde çocuk parkları yenileniyor
  expand

  Şehzadeler'de çocuk parkları yenileniyor

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MANİSA, (DHA)-MANİSA'nın Şehzadeler Belediyesi, ilçedeki 67 mahallede bulunan parklarda ihtiyaç duyulan tamirat ve zemin düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Çocukların daha sağlıklı ve güvenli alanlarda oyun oynayabilmesi amacıyla başlatılan yenileme çalışmaları kapsamında, parkların zemininde zamanla bozulan kauçuk döşemeler yenileniyor.

  Şehzadeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bozulan parkların zemininde detaylı incelemeler yaparak, ihtiyaç duyulan bölgelerde yenileme çalışmalarını başlattı. Özellikle çocukların yoğun olarak kullandığı alanlarda yapılan bu çalışmalar, onların güvenliğini ön planda tutarak gerçekleştiriliyor. Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Çocuklarımızın güvenli ve sağlıklı ortamlarda oyun oynamaları bizim önceliğimizdir. Bu amaçla başlattığımız yenileme çalışmalarımız hızla devam ediyor. İlçemizdeki tüm parkların en iyi şekilde hizmet vermesi için çalışıyoruz. Hem çocuklarımız hem de ailelerimiz için güvenli ve modern parklar oluşturmayı hedefliyoruz" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Belediye yetkilileri, çalışmaların kısa sürede tamamlanarak parkların yenilenen yüzüyle halkın hizmetine sunulacağını belirtti.(DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow