hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Akdeniz Belediyesi’nden gençlere 19 Mayıs Bayramı hediyesi

  Akdeniz Belediyesi’nden gençlere 19 Mayıs Bayramı hediyesi
  expand

  Akdeniz Belediyesi’nden gençlere 19 Mayıs Bayramı hediyesi

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MERSİN, (DHA)- MERSİN'de Akdeniz Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında gençleri Kapadokya gezisine götürdü.
  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı kültür ve sanat evlerinde kutlama etkinliği düzenleyen Akdeniz Belediyesi, Metropol Gökdelen binası 29’uncu katta bulunan Etüt Merkezi’nde üniversite sınavına hazırlanan gençleri de unutmadı. Merkezde eğitim gören gençler, hazırlanan otobüslere binerek, öğretmenleri gözetiminde yerli ve yabancı turistlerin Türkiye’de en çok tercih ettiği tarihi ve turistik yerlerden biri olan Kapadokya gezisine uğurlandı. Kendileri için hazırlanan 19 Mayıs sürprizi karşısında mutlu olan Akdenizli gençler, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’a teşekkür etti.
  KAPADOKYA’YI KEŞFETTİLER
  Sürprizle ilgili açıklama yapan Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak ise; “Etüt merkezimizde eğitim görüp üniversite sınavına hazırlanan, geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız dolayısıyla Kapadokya gezisi organize ettik. Kurtuluş Savaşımızın Mimarı ve Lideri Gazi Mustafa Kemal’in, Cumhuriyetimizi emanet ettiği gençlerimiz, bu geziyle hem Kapadokya’nın tarihi ve kültürel güzelliklerini keşfetme fırsatı buldular, hem de 19 Mayıs Bayramımızın coşkusunu doyasıya yaşadılar. Gençlerimiz için elimizden gelen her türlü imkânı kullanmaya, onlar için çalışmaya ve projeler üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu. (DHA)
  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow