hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Büyükşehir’den Kazanlı'ya hizmet atağı

  Büyükşehir’den Kazanlıya hizmet atağı
  expand

  Büyükşehir’den Kazanlı'ya hizmet atağı

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MERSİN, (DHA)- MERSİN'de Büyükşehir Belediyesi, merkez Akdeniz ilçesi Kazanlı mahallesinin sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm üretti.

  Büyükşehir Belediyesi’nin bürokratları, sorunları yerinde tespit etmek için mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyor. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel ve beraberindeki daire başkanları, Akdeniz ilçesi Kazanlı Mahallesi’nde bulunan üç muhtarlıkla birlikte toplantı yaptı.
  Belediye Başkanı Vahap Seçer’in yönlendirmeleri doğrultusunda mahalle ziyaretlerine Kazanlı’dan başladıklarını belirten Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel, muhtarların her türlü talep, sorun ve sorusuna daire başkanlarının yanıt vereceğini söyledi. Gökbel, toplantının amacıyla ilgili olarak, “Başkanımız hepimizin sahada vatandaşla iç içe olmasını istiyor. Biz de yatırımcı daire başkanlarıyla birlikte sorunları yerinde görmek, yapılan çalışmaları takip etmek, halkın arasında olmak için muhtarlarımızla birlikte bu tür toplantıları yapıyoruz. Her daire başkanlığımız kendi alanına düşen sorunları takip ederek gereğini yerine getirmek için kendi programını yapıyor. Tüm bu çalışmalarımızı da başkanımıza rapor halinde sunuyoruz” diye konuştu.
  Toplantıda üç mahalle muhtarı sorunlarını ve beklentilerini anlatarak, yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Kazanlı Mahallesi Muhtarı Süleyman Serin, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı İbrahim Koca ve Hürriyet Mahallesi Muhtarı Orhan Deli’nin hazır bulunduğu toplantı sonrası çalışmalar yerinde görülerek değerlendirmelerde bulunuldu.
  Toplantıda, her daire başkanı kendi alanlarına giren sorunları dinledikten sonra çalışmalar yerinde görülerek değerlendirmeler yapıldı. Daha önce Melemez Mahallesi'ni de toplu olarak ziyaret eden daire başkanları, sorunları yerinde tespit ederek çözmeye devam ediyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin tüm bürokratlarıyla sahada olması ve hizmetleri yerinde takip etmesinin Türkiye’deki tüm belediyelere örnek olması bekleniyor.
  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow