Silifke'nin yeni başkanı göreve başladı

Silifke'nin yeni başkanı göreve başladı
Silifke'nin yeni başkanı göreve başladı

Erol OKUR/SİLİFKE(Mersin), (DHA) - MERSİN'de Silifke Belediyesi'nin yeni başkanı MHP'li Mücahit Aktan mazbatasını alarak göreve başladı.

Seçimi kazanmasının ardından yeni seçilen belediye meclis üyeleri ile birlikte İlçe Seçim Kurulu'na giden Aktan, mazbatasını alıp resmi olarak görev başı yaptı. Daha sonra eski başkan Mustafa Turgut'tan görevi devralan Aktan, "Yapacağımız herşey, sizlerin mutluluğu ve refah seviyenizin yükselmesi için olacaktır. Güzel Silifkemize bir kimlik kazandırarak layık olduğu en yüksek yere taşıyacağız. Bunu hep birlikte başaracağız. Rabbim bu kutlu yolda bizleri muaffak etsin. Sayın Mustafa Turgut'a yeni hayatında başarılar diliyorum. Kendisinin her zaman yanındayız. Seçim süresince olumsuz bir şey olmadı ama oldu ise kendilerinden özür diliyorum. Ekmeğini alın teriyle kazanan hiç kimseyle bizim problemimiz olmaz. Bu nedenle gönlü rahat olsun" dedi.

Eski başkan Mustafa Turgut ise Aktan'ı tebrik ederek, "Bu bir yarıştı siz kazandınız. Silifke'ye hizmet etmek çok büyük bir onurdur. Silifke tarihine bir iz bırakabilmek bizim için büyük bir mutluluktur" diye konuştu. Başkan Aktan daha sonra tebrikleri kabul etti.

 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS