Başkan Bozdoğan köyleri ziyaret etti

Başkan Bozdoğan köyleri ziyaret etti
Başkan Bozdoğan köyleri ziyaret etti

TARSUS(Mersin), (DHA) - MERSİN'de Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, "Üreten, eğiten sağlıklı bir Tarsus için halkımızın isteklerini yerine getirmek boynumun borcudur" dedi.

Başkan Bozdoğan, yardımcıları ve ekibi ile birlikte; Kefeli, Çöplü, Yaramış, Çağbaşı, Çiçekli, Karaçerçili, Simithacılı, Verimli, Karsavran, Kargılı, Baltalı, Yüksek, Esenler, Konuklar, Hacıbozan, Kocaköy, Nemiroğlu, Ballıca, Heleke, Alifakı, Çatalca, Kelahmet, Ağzıdelik, Baharlı, Çağboyu, Aliağa, Akarsu, Halitağa, Mahmutağa, Atalar, Kulak, Bahşiş, Yeşiltepe, Mantaş ve Ali Efendioğlu köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı.

Sorun ve talepleri dinleyen Bozdoğan, "Amacız köylülerin zenginleşmesi, ve kalkınmasıdır. Köylerde gördüğümüz manzara üzüntü verici. Gezdiğimiz 40 köyde, yol, sağlık, eğitim, artıma tesisi, içme suyu başlıca sorunlar olarak yer alıyor ancak en büyük sıkıntı üretim. Çiftçilerimiz girdi maliyetlerinden zarar ettikleri için üretemiyorlar. Tarım Müdürlüğü'nü kurduk, bu birimle çiftçilerimizi destekleyeceğiz. Biz, 'Üreten, Eğiten, Sağlıklı bir Tarsus' sloganıyla çıktığımız bu yolda, halkımıza elimizden geleni yapmak boynumuzun borcudur" diye konuştu.
Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS