Osmaniye Vakfından okul ziyaretleri

Osmaniye Vakfından okul ziyaretleri
Osmaniye Vakfından okul ziyaretleri

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - ANKARA'da faaliyet gösteren, Osmaniye ve ilçelerinin tanıtılmasına katkı sunan Osmaniye Vakfı temsilcileri, il merkezi ve köylerindeki bazı okullara ziyaretlerde bulundular. Bu kapsamda, Dereobası Şehit Ahmet Şahin İlkokulu,Issızca Şehit Ahmet Çalık İlkokulu,Toprakkale Sazlık İlkokulu ve Ruhi Özden-Yüksel Özden Kardeşler İlkokulu'nda eğitim gören öğrencilere, vakfın öğrenci topluluğu gönüllüler tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Dereobası Şehit Ahmet Şahin İlkokulunda gerçekleşen programa katılan İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, "Çocuklarımız, ebeveynleri ve öğretmenleriyle, kendilerini keşfetme noktasında ve sosyal çevreyi tanıyarak topyekun gelişme imkanı bulacaktır. İlimizin Türkiye genelinde tanıtılmasında, diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla yapılan çalışmalara destek sunmak ve imkan ve kaynaklarını destekleyerek çözüme kavuşturmasını amaç edinen Osmaniye Vakfının yönetim kuruluna, değerli gönüllülerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."dedi.

Osmaniye Vakfı Öğrenci Topluluğu Başkanı Fatih Temel ise şöyle konuştu: "Bir zamanlar bizim de oturduğumuz bu sıralara, böylesi anlamlı ziyaretle gelmek bizleri ziyadesiyle memnun etti. Öğrenci kardeşlerimizle bir arada olmak apayrı bir duygu. Bu bağlamda bizleri yalnız bırakmayan Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın Albak'a ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz."
Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS