Vali Coşkun'dan başarılı judoculara hediye

Vali Coşkun'dan başarılı judoculara hediye
Vali Coşkun'dan başarılı judoculara hediye

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - SPOR Toto Ümitler Judo Türkiye Şampiyonası'nda Osmaniye'yi başarıyla temsil eden sporcular, Vali Ömer Faruk Coşkun tarafından ödüllendirildi. 

Şampiyonada Türkiye dereceleri elde eden sporcular Yasin Çalık, Selahattin Elbaş ve Emrullah Küpeli'ye Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, Spor Şube Müdürü Arif Özsarı ve Judo Antrenörü Mustafa Zıpır eşlik etti. Ziyaret sırasında Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu, Spor Toto Ümitler Judo Türkiye Şampiyonası ve aldıkları dereceler hakkında Vali Coşkun’a bilgi verdi. Yasin Çalık, Selahattin Elbaş ve Emrullah Küpeli’nin Türkiye dereceleri elde ederek, milli takıma davet edildiğini ifade eden Loğoğlu, sporcuların 29 Şubat-2 Mart tarihleri arasında Antalya'da yapılacak olan Nazım Canca Judo Avrupa Kupası'nda Türkiye'yi ve Osmaniye'yi temsil edeceklerini kaydetti.

Genç sporcularla bir süre sohbet eden Vali Ömer Faruk Coşkun, “Sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Onların başarısı hepimizi gururlandırdı. İlimize bu gururu yaşattıkları için sporcularımıza teşekkür ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum. Antalya’da yapılacak olan Nazım Canca Judo Avrupa Kupası'nda ülkemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine ve yeni başarılarla ilimize döneceklerine inanıyorum. Yolları, bahtları her zaman açık olsun" diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Vali Coşkun, sporculara çeşitli hediyeler verdi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS