hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Canik Belediyesi engelli vatandaşların yanında

  Canik Belediyesi engelli vatandaşların yanında
  expand

  Canik Belediyesi engelli vatandaşların yanında

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  SAMSUN Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Samsun'un en büyük engelsiz parkını vatandaşlarımızın hizmetine sunduk" dedi.

  Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun'un en büyük ve kapsamlı engelsiz parkını ilçeye kazandırdıkları belirtti. Engelli vatandaşlar için özel olarak dizayn edilen oyun gruplarının yer aldığı Uludağ Engelsiz Yaşam Parkı'yla engelli vatandaşlara yeni sosyal yaşam alanı sunduklarını ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçedeki engelli vatandaşlara yönelik akülü ve manuel tekerlekli sandalye desteklerini sürdürdüklerini belirtti.

  ‘ÖZEL OYUN ALANLARI’

  Uludağ Engelsiz Sosyal Yaşam Parkı'nda engelli vatandaşların rahat bir şekilde vakit geçirebilecekleri alanlar oluşturduklarını ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, "Engelli vatandaşlarımız için sosyal destek çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle sürdürürken, kendilerine yönelik sosyal yaşam alanları oluşturuyoruz. Bu kapsamda sürdürdüğümüz çalışmalar neticesinde, Samsun'un en büyük engelsiz parkını vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Parkımızı engelli vatandaşlarımız için özel olarak oluşturduğumuz, güvenlik sistemi olan oyun gruplarıyla donattık" dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  ÖNCELİK GÜVENLİK

  Uludağ Engelsiz Sosyal Yaşam Parkının, 7 gün 24 saat kontrol altında tutulduğunu söyleyen Başkan Sandıkçı, parkı güvenlik kamera sistemleriyle gözetim altında tuttuklarını belirtti. İlçedeki engelli vatandaşlar için yeni projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini kaydeden Başkan İbrahim Sandıkçı, "Sosyal desteklerimiz ve yeni projelerimizle engelli vatandaşlarımızın daima yanında olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. (DHA)

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow