Samsun, karavan tatilinin gözde şehri oldu

Samsun, karavan tatilinin gözde şehri oldu

Samsun, karavan tatilinin gözde şehri oldu

Samsun, karavan tatilinin gözde şehri oldu

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Gökhan İÇKİLLİ/SAMSUN, (DHA)- SAMSUN Büyükşehir Belediyesi Atakum ilçesinde karavan park oluşturarak, karavan sayısını 3’e yükseltti. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Samsun, artık karavan tatili yapmak isteyenlerinde gözde şehri oldu” dedi.

Son yıllarda turizmin gözdesi karavanlara gösterilen ilgiye paralel kentlerde de karavan park yerlerinin sayısı artırılıyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi de Atakum ilçesi Taflan bölgesinde bir alanı daha karavan park olarak dizayn etti. Terme ve Canik ilçelerinden sonra Atakum ilçesinde de karavan park hizmete girdi. Büyükşehir Belediyesi’ne ait Karavan Park’ta her şey tatilcilerin konforuna göre tatilin, denizin ve doğanın tadını çıkarmak üzere tasarlandı. 

Samsun’da karavan park sayısını 3’e çıkardıklarını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Samsun her açıdan çok güzel bir şehir. Tatil noktasında birçok alternatife sahip. Denizimiz, sahilimiz, yeşil alanlarımız, doğamız hepsi görülmeye değer alanlar. Bizde istiyoruz ki bu şehre gelen tüm misafirlerimiz memnun kalsın. Bu nedenle belediye olarak turizme dair gerekeni yapma gayretindeyiz. Son yıllarda karavan tatilcilerinin şehrimize olan ilgisinin de farkında olarak karavan park sayımızı 3’e çıkardık. Terme ve Canik’ten sonra bir Karavan Park alanı’da Atakum ilçemizde oluşturduk. Samsun, artık karavan tatili yapmak isteyenlerinde gözde şehri diyebiliriz” dedi.

Tesis Sorumlusu Harun Yiğit ise; “Misafirlerimize en güzel hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Onlarda buradan memnun ayrılıyor. Sıcak duş, tuvalet, çamaşırhane gibi hizmetlerimiz var. Karavan tatilcilerine ihtiyaçlarının hepsini maksimum seviyede sunma gayretindeyiz” diye konuştu.

Karavan Park’ı kullanan tatilciler de, ihtiyacı olan her şeyi karavan park da bulduklarını belirterek, hizmetten çok memnun olduklarını ve güvenli bir şekilde de tatillerini yaptıklarını söyledi.

FOTOĞRAFLI
 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber