Almanya Yeşiller Partisi Milletvekili'nden Şanlıurfa ziyareti

Almanya Yeşiller Partisi Milletvekili'nden Şanlıurfa ziyareti
Almanya Yeşiller Partisi Milletvekili'nden Şanlıurfa ziyareti

Mustafa UFAK /HİLVAN (Şanlıurfa), (DHA)- ALMANYA Yeşiller Partisi Hamburg Milletvekili Şanlıurfalı Murat Gözay Hilvan Belediyesi'ne ziyarette bulundu.


Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'ya gelen Gözay, Akçakale Belediye Başkan Yardımları Şükrü Mısırlı ve Mahmut Fatıştooğlu ile Almanya'da yaşayan Türk iş insanı Ensar Aydın'la birlikte Hilvan Belediyesi'ne nezaket ziyaretinde bulundu.


Belediye Başkan Vekili Devriş Çiçek, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Cidir ve Belediye Meclis üyeleri ile görüşen Murat Gözay, "Almanya ve Şanlıurfa arasında sosyal bir bağ kurup  hem Şanlıurfa'yı hem de ilçelerini kalkındırma amacıyla sosyal inceleme amaçlı bir ziyaret gerçekleştirdik. Bu bağlamda diğer ilçelerimizi de gezip bir takım görüşmeler yaptıktan sonra geliştirilebilecek çeşitli projelerle bunları bir bütün olarak değerlendireceğiz" dedi.


Murad Özay'a eşlik eden Akçakale Belediye Başkan Yardımcısı Şükrü Mısırlı ise, "Şanlıurfa'nın ve ilçelerinde sosyal ve ekonomik bir inceleme yapmak amacıyla gelen Şanlıurfalı hemşerimiz Sayın Murat Gözay, yapacağı inceleme ve görüşmelerden sonra, hiçbir zaman bağını koparmadığı ata topraklarında Avrupa Birliği'nden ve Almanya'dan katkı sağlamak amacıyla çeşitli projeler geliştirecek. Bu da Şanlıurfa ve ilçelerinin sosyal ve ekonomik anlamında kalkınması anlamına gelmektedir" şeklinde konuştu.


 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS