Sivas'ta 'KÖPRÜ' projesi değerlendirme toplantısı

Sivas'ta 'KÖPRÜ' projesi değerlendirme toplantısı
Sivas'ta 'KÖPRÜ' projesi değerlendirme toplantısı

Uğur YİĞİT/SİVAS (DHA) - SİVAS'ta Kurslarda Öğretimin Planlanması ve Rehberlikte Üstünleşme (KÖPRÜ) Projesi değerlendirme toplantısı yapıldı.

KÖPRÜ projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, okul müdürleri ile bir araya geldi. Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen programa Şube Müdürü Fahrettin Bülbül ve KÖPRÜ projesi koordinatör öğretmenleri de katıldı. Toplantıda il genelinde gerçekleştirilen izleme sınavlarının sonuçları esas alınarak okulların başarı durumları ve istatistikleri masaya yatırıldı. Branş bazında değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda alınması gereken tedbirlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, KÖPRÜ projesi ile birlikte Sivas'ın başarı seviyesinin ivme kazandığını belirterek, "Her geçen gün yükselen bir grafik var. Öğrencilerimizin başarı seviyesinin arttığını görmek bizleri mutlu ediyor. Ancak, daha fazla gayret göstermeliyiz. Arzu ettiğimiz başarı seviyesini yakalamak için hem okul müdürlerimize hem de öğretmenlerimize büyük görevler düşüyor. Özellikle başarı seviyesi düşük olan branşlarda ek çalışma yaparak KÖPRÜ projesini daha etkin bir şekilde yürütmeliyiz" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS