Başkan Eroğlu, Bahçelievler Mahallesi sakinleriyle buluştu

Başkan Eroğlu, Bahçelievler Mahallesi sakinleriyle buluştu
Başkan Eroğlu, Bahçelievler Mahallesi sakinleriyle buluştu

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA)- TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Mahalle Buluşması" programlarına devam ediyor. İki ayda yaklaşık 30 mahallede incelemelerde bulunan Başkan Eroğlu, son olarak Bahçelievler Mahallesi sakinleriyle Kur'an Kursu'nda bir araya gelerek mahallede yapılması istenilen çalışmalarla ilgili toplantı gerçekleştirdi.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu teknik ekibi ile birlikte mahalle gezilerine devam ediyor. Başkan Eroğlu, Bahçelievler Mahallesi Kur'an Kursu'nda mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantıda Bahçelievler Mahallesi sakinlerine hitap eden Başkan Eroğlu, mahalle konağı yapılacağının müjdesini verdi.

Başkan Eroğlu, yaptığı konuşmada; "8 ay önce yeniden bizlere teveccüh göstererek bu göreve layık gören herkese teşekkür ediyorum. İlk beş yıllık dönemimizde şehrimize yapacaklarımızı belirttiğimizde insanlarımızda soru işaretleri vardı. O dönemde 61 proje sözü verdik ve aşkla şevkle başladık. Sizlerin duaları, Rabbimin yardımı ile beş yıllık süreçte projelerimizi gerçekleştirdik. Sizlere hizmet etmek için yeniden yola revan olduk. Sizlere şehrimize daha güzel hizmetleri yapmayı arzu ediyoruz. Bütün bu çalışmalarımızda fikir alış verişini, katılımcı yönetimi önemsedik. Halkımızla sürekli istişare içerisinde olduk. Şu anda yine halkımızla iç içe olmaya, mahallelerimize şehrimize dair görüşlerini almaya devam ediyoruz. Bugün de bu amaçla Bahçelievler Mahallesindeyiz. Geçtiğimiz aylarda 30’a yakın mahallemizde mahalle buluşmalarımızı gerçekleştirdik. Kalan mahalle toplantılarımızı bu ay sonuna kadar bitireceğiz inşallah. Bu toplantılardaki muradımız, önümüzdeki dönemde 2020 yılında mahallelerimizde neler yapılmasını isteniyorsa bunları gerçekleştirmek istiyoruz. Daha önceden gerek sosyal medya aracılığı ile gerekse Beyaz Masa İletişim Merkezimiz ve muhtarlarımız vasıtası ile iletilen notları da bir araya getirdik. Buna ilave olarak mahalle buluşması programlarımızı tertip ederek mahalle sakinlerimizin görüşlerini tek tek not alıyoruz. Bahçelievler Mahallemiz Tokatımızın büyük mahalleleri arasında yer alıyor. Yaklaşık 8 bin nüfusu mevcut. 82 sokağımız, 8 tane de caddemiz ve bir tane de bulvarımız bulunmaktadır. Toplantımıza katılarak, değerli görüşlerini ileten tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ederim'' dedi.


 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS