Erbaa Belediyesi giysi toplama kutularını artırdı

Erbaa Belediyesi giysi toplama kutularını artırdı
Erbaa Belediyesi giysi toplama kutularını artırdı

İbrahim UĞUR/ERBAA (Tokat), (DHA) - TOKAT’ın Erbaa ilçesinde belediye gelen talep üzerine giysi toplama kutularının sayısını arttırdı.

Erbaa Belediyesi tarafından geçen Kasım ayında kıyafet yardımlarını vatandaşlara ulaştırmak için kampanya başlatıldı. Başlatılan kampanya kapsamında 20 ayrı noktaya giysi toplama kutusu yerleştirildi. Vatandaşların talebi üzerine belediye ekipleri 2 ayrı noktaya daha giysi toplama kutusu koyarak sayıyı arttırdı.

2 ayrı noktaya daha giysi toplama kutusu yerleştirdiklerini ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl "Kasım ayında başlattığımız sosyal sorumluluk projemiz ile ihtiyaç sahibi vatandaşların kışın giysi ihtiyaçlarını karşılamayı amaçladık. Kısa sürede vatandaşlarımız o kadar büyük ilgi gösterdi ki 2 ayrı noktaya daha giysi toplama kutusu yerleştirdik. Ayrıca mevcut giysi toplama kutularını da sık sık değiştiriyoruz. Erbaalı vatandaşlarımız bu konuda da çok cömert ve yardımsever olduklarını gösterdiler. Tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS