Rektör Şahin: Biz hizmet için buradayız

Rektör Şahin: Biz hizmet için buradayız
Rektör Şahin: Biz hizmet için buradayız

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA) - TOKAT'ın Erbaa ilçesi Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Bünyamin Şahin'i ziyaret etti. Rektör Şahin ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, "Biz hizmet için buradayız. Üniversitemizin büyümesi ve gelişmesi için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız" dedi.

Erbaa Kaymakamı Mustafa Temiz, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ve Erbaa TSO Başkanı Galip Coşkun Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Bünyamin Şahin'i ziyaret etti. Ziyarette Erbaa ilçesinde bulunan fakülte ve yüksekokullarda yeni bölümler açılması için çalışmalar yapılmasından son derece memnun olduklarını belirten Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl Rektör Şahin’e teşekkür etti.

Rektör Prof.Dr. Şahin,"Erbaa da bizim, Niksar, Turhal, Reşadiye de bizim. Biz hizmet için buradayız. Üniversitemizin büyümesi ve gelişmesi için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Ben ziyaretlerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS