Tokat'ta İl Genel Meclis Başkanlığı seçimi yapıldı

Tokat'ta İl Genel Meclis Başkanlığı seçimi yapıldı
Tokat'ta İl Genel Meclis Başkanlığı seçimi yapıldı

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA) - TOKAT'ta 31 Mart Yerel Seçimlerin ardından İl Genel Meclis üyeleri ilk toplantısını yaptı. Toplantıda İl Genel Meclis Başkanlığına Erol Duyum seçildi. 

31 Mart Yerel Seçimlerin ardından 20 AK Parti, 12 Milliyetçi Hareket Partisi, 7 Cumhuriyet Halk Partisi ve 1 Büyük Birlik  Partisi'nden seçilen İl Genel Meclis üyesi ilk toplantılarını yaptı. İlk toplantıda başkan seçimi yapıldı. İl Genel Meclis Başkanlığına AK parti Grubu Erol Duyum'u aday gösterdi. Tek liste ile seçime giren Dyum, 40 üyenin tamamının oyunu alarak yeni dönemde İl Genel Meclisi başkanlığına seçildi.

Geçmiş dönemlerde olduğu gibi yeni dönemde de halka en iyi hizmeti götürmenin gayretinde olacaklarını ifade eden İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum  "Rabbim yeni meclisin hayırlı hizmet yapmasını nasip etsin inşallah. Bizler İl Genel Meclis üyeleri olarak hizmetleri ilimizin en ücra köşesine kadar ulaştırmanın gayretinde olacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde bu hizmetleri yapacağız" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS