hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sağıroğlu: Aramıza nifak tohumları girmesine engel olalım

  Sağıroğlu: Aramıza nifak tohumları girmesine engel olalım
  expand

  Sağıroğlu: Aramıza nifak tohumları girmesine engel olalım

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  YOMRA(Trabzon),(DHA)- TRABZON'da, AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu, “Aramıza nifak tohumları girmesine engel olalım. Sandıktan güçlü bir şekilde çıkalım” dedi.

  AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Adayı Sağıroğlu dün akşam da Çamlıca Mahallesi’nin gençleri ile akşam yemeğinde bir araya gelerek destek çağrısında bulundu. Toplantıya başkan adayı Sağıroğlu’nun yanı sıra İlçe Başkanı Avni Adanur, Gençlik Kolları Başkanı Kadir Çelik, meclis üyesi adayı Sabri Selim ve Çamlıca Mahallesi’nden gençler katılım gösterdi. Burada gençlere seslenen Sağıroğlu, “Ben içinizden biriyim. Aramıza nifak tohumlarının girmesine hep birlikte engel olalım. Kendimi önce Allah’a sonra sizlere emanet ediyorum” dedi.

  'YAPTIKLARIMIZI GÖRMEMEK HAKSIZLIKTIR'

  Yomra'ya kazandırdıkları hizmetlerin görmezden gelindiğine dikkat çeken Sağıroğlu, “Biz olmasaydık bu özel sektör ve devlet yatırımları buralara nasıl gelecekti. Özel sektörümüzdeki iş adamlarımıza kolaylıklar sağlayarak, devlet yatırımlarımızı ise kapıları aşındırarak ilçemize kazandırdık. Yomra’mıza 5 yıldızlı otellerimizi getirerek turizmin başkenti yaptık. Bölge adliyesi, 112 Acil çağrı merkezi gibi devlet yatırımlarını getirerek, ilçemizi devlet yatırımları ile buluşturduk. Bunları görmezden gelmek, yok saymak haksızlıktır. Hakkımızı kimseye yedirmeyiz. Vatandaşımız sağ olsun her şeyin farkında. Allah vatandaşımızdan razı olsun. Bizlere her dönem güçlü destek verdiler, bizde gereğini yaparak Yomra’mıza çağ atlattık” diye konuştu.

  'MEGA PROJELERİMİZ İÇİN DESTEK İSTİYORUZ'

  Projeleri hakkında gençlere bilgi veren Sağıroğlu, "Hep söylüyorum biz her şeyi yaptık ancak mega proje anlamında ilçemize bir hizmet getiremedik. Bu dönem bu büyük projeleri, eksik olan projelerimizi hayata geçirmek için sizlerden destek istiyorum. Nedir bu projelerimiz. Sahil dolgu projemiz, kent meydanı, 15 Temmuz millet kıraathanesi, millet bahçesi ve sihirli sokak gibi birçok büyük proje ile sizlerin karşısındayız. Her bir projemiz ilçemizin sosyal donatı alanı ihtiyaçlarını karşılayacak projeler. Bu projelerimizi de hayata geçirmek içinde öncelikli olarak Çamlıcalı gençlerin desteği gerekiyor, gelin birlik olup, gücümüze güç katalım. Yomra’mızı büyütmeye geliştirmeye devam edelim" ifadelerinde bulundu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow