hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Sağıroğlu: Vizyon projelerimizle sahadayız

  Sağıroğlu: Vizyon projelerimizle sahadayız
  expand

  Sağıroğlu: Vizyon projelerimizle sahadayız

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  YOMRA(Trabzon),(DHA)- AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu “Vizyon projelerimizle sahadayız. Beyannamemizde olan projelerimizle ilçemizin eksiği olan sosyal donatı alanı ihtiyacını gidereceğiz” dedi.

  AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.  Gündüz programlarına mahalle ziyaretleri ile devam eden Sağıroğlu akşamları da site ziyaretleri yaparak vatandaşlardan destek istiyor. Gittiği ziyaretlerde yeni dönemde hayata geçirecekleri projeleri vatandaşlara aktaran Sağıroğlu, “Yeni dönemde hayata geçirmek istediğimiz vizyon projelerimizle birlikte ilçemizin sosyal donatı alanı sorununu ortadan kaldıracağız” dedi.

  'İKTİDAR OLMASAYDIK YAPAMAZDIK'
  İktidar desteği ile birlikte yeni dönemin alt yapısını oluşturduklarını ifade eden Sağıroğlu, “Kentsel dönüşüm projemizi 2,5 yıl gibi kısa bir sürede yıktık, yaptık.  Kent meydanı projemiz için 15 Milyon TL kamulaştırma yaptık ve alanı belediyemize kazandırdık. Sosyal donatı alanlarından oluşacak sahil dolgu projemiz için dolgu iznini çıkardık. Bunların yanı sıra ilçemize kazandırdığımız özel ve devlet yatırımları da ortadadır. Bunların hepsini biz iktidar gücü ile yaptık. Kimse pembe hayaller kurarak vatandaşımızı kandırmaya kalkmasın. Bu hizmetlerin hiçbir tanesi muhalefetle yapılmaz, iktidarla yapılır” diye konuştu.

  'VATANDAŞLARIMIZDAN DESTEK İSTİYORUZ'
  Yeni dönemde her nesle hitap edecek projelerin bulunduğunu kaydeden başkan adayı Sağıroğlu, “Projelerimizin hepsi büyük projeler. Kent meydanı, sahil dolgu, 15 Temmuz millet kıraathanesi, millet bahçesi, sihirli sokak, gibi projelerimiz ilçemize değer katacak projelerimiz.  Bu değerli projelerimizi de Yomra’mıza kazandırmak içinde bizlere yeni dönemde de iktidar desteği gerekiyor.  Bütün Yomralı vatandaşlarımızı bu projelerimizi hayata geçirmek için bizlere destek vermeye davet ediyorum" ifadelerinde bulundu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow