Başkan Şeylan, belediye çalışanlarıyla tanışma toplantısı yaptı

Başkan Şeylan, belediye çalışanlarıyla tanışma toplantısı yaptı
Başkan Şeylan, belediye çalışanlarıyla tanışma toplantısı yaptı

Hüdayi GÜMÜŞ/ÇATAK,(Van)-(DHA)-VAN'ın Çatak ilçesinde, Ak Partiden belediye başkanı seçilen Abdurrahman Şeylan, belediye çalışanlarıyla tanışma toplantısı yaptı.


31 Mart'ta yapılan Mahalli İdareler Genel seçimlerinde, Çatak'ta AK Partiden Belediye başkanı seçilen ve 3 gün önce mazbatasını alarak göreve başlayan Belediye Başkanı Şeylan, belediye çalışanlarıyla tanışma toplantısı yaptı.

Toplantıda konuşan Başkan Şeylan, birinci önceliğinin vatandaşa dürüst ve kaliteli hizmet sunmak olduğunu belirterek,"  Benim çalışan arkadaşlarımızla bir sorunum yok. Herkes görevini en iyi şekilde yapacak. Görevini yapanın başımın üstünde yeri var. Yapmayana da gerekli işlemleri yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Kimsenin arkasına sığınmayın. Benim gözümde birim amirleri ve tüm personeller eşittir. Mesai saatinde herkesin yerinde olmasını isterim. Hep beraber çalışıp, vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz. Halkımıza beklentilerini boşa çıkarmayacağımı söyledim. Benim sözüm senettir. Onun için herkes ast üst ilişkilerinde belli bir saygı çerçevesinde üstümüz astına, astımız da üstüne saygıda kusur etmeyecek. Bildiğiniz gibi bölgemizde bulunan Alan Aşiretinin lideriyim ve şimdi de belediye başkanıyım. Biri odama geldiğinde kapıda karşılarım, çıktığında yine kapıya kadar eşlik ederim. Sizlerden de aynı şeyi bekliyorum ki;  halkımız buradan memnun ayrılsın."dedi.

Toplantıya katılan belediye çalışanları, kendilerini tanıtıp görev yaptığı birim hakkında başkan Şeylan'a bilgi verdi.
 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS