hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  VEDAŞ bayrama hazır

  VEDAŞ bayrama hazır
  expand

  VEDAŞ bayrama hazır

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Safa ATMACA/VAN,(DHA) -VAN, Bitlis, Muş ve Hakkari'de, 2 Milyonu aşkın nüfusa elektrik dağıtım hizmeti veren Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ),tüketicilerine Kurban Bayramı'nda da kesintisiz enerji hizmeti verebilmek için hazırlıklarını tamamladı.

  VEDAŞ Sistem İşletme Grup Müdürü Beytullah Özbayram, bayram süresince bölgede 400 araç ve 1000 personelle çalışma yapacaklarını söyledi. Bayram süresince her hangi bir  aksama yaşanmaması için görev başında olacaklarını anlatan Özbayram; "Elektrik dağıtım sektöründe ülkemizin en büyük akıllı şebeke sistemini yöneten merkezimiz, şebekemizi dijital ortamda izleyerek arızalara anında müdahale edeceğiz. Ekiplerimiz ve merkezimiz 7/24 sahada görev yapacak. Tüketicilerimize Kurban Bayramı'nda da kesintisiz enerji sunmak için görevimizin başında olacağız" dedi.

  Tüketicilerden gelecek talepleri anında değerlendirebilmek için tüm iletişim kanallarının 24 saat esasına göre hizmet vereceğini belirten Özbayram; "Alo 186 Çağrı Merkezimiz, 0 538 655 28 28 numaralı whatsapp ihbar hattımız, internet sitemizin online işlemler menüsü, canlı chat sistemimiz ve diğer iletişim kanallarımızda görevli müşteri temsilcilerimiz, Kurban Bayramı boyunca da tüketicilerimize kesintisiz hizmet verecektir. VEDAŞ ailesi olarak, Kurban Bayramı'nın öncelikle sağlık, huzur ve mutluluklara vesile olmasını diler tüm halkımızın bayramınıen içten dileklerimizle kutlarız." diye konuştu.

  FOTOĞRAFLI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow