Antalya Fashion Week'e kadın temalı final

Antalya Fashion Week'e kadın temalı final

Antalya Fashion Weeke kadın temalı final
expand
KAYNAK DHA

ANTALYA'da 6-7 Mart tarihleri arasında Emy Organizasyon & Ajans tarafından düzenlenen Antalya Moda Haftası Fashion Week, final gecesi ile son buldu.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

 

İbrahim LALELİ/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA'da 6-7 Mart tarihleri arasında Emy Organizasyon & Ajans tarafından düzenlenen Antalya Moda Haftası Fashion Week, final gecesi ile son buldu. 
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle, 'Kadın Sanattır' temasıyla gerçekleşen defile zinciri, geceye katılan kadınlar tarafından ayakta alkışlandı. Modacı Elif Uysal, Burcu Kandemir, Manolya Ülkü ve Güler Baysal'ın kreasyonlarının tanıtıldığı gecede, Antalyalı mankenler podyuma çıktı. 4 farklı modacının 300'ün üzerinde 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun tanıtıldığı geceye çok sayıda davetli katıldı.
Elif Uysal'ın modern ve renkli çizgilerle tasarladığı koleksiyonu, gecenin açılışını gerçekleştirdi. Ardından podyumu Burcu Kandemir'in koleksiyonu devraldı. Alkışlar arasında yürüyen mankenler, müziğin ritmine adımlarıyla ayak uydurdu. Fashion Week, Manolya Ülkü'nün tasarımlarının tanıtıldığı defile ile sürdü. Moda ve podyum şovuna sahne olan organizasyonun finalinde ise Güler Baysal'ın kreasyonu tanıtıldı. 4 farklı modacının gözüyle modanın yansıtıldığı gece, organizasyona emeği geçenlere verilen plaket töreniyle son buldu. 

FOTOĞRAFLI
 

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow