hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Antalya Fashion Week'e kadın temalı final

  Antalya Fashion Weeke kadın temalı final
  expand
  KAYNAK DHA

  ANTALYA'da 6-7 Mart tarihleri arasında Emy Organizasyon & Ajans tarafından düzenlenen Antalya Moda Haftası Fashion Week, final gecesi ile son buldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  İbrahim LALELİ/ANTALYA, (DHA) - ANTALYA'da 6-7 Mart tarihleri arasında Emy Organizasyon & Ajans tarafından düzenlenen Antalya Moda Haftası Fashion Week, final gecesi ile son buldu. 
  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle, 'Kadın Sanattır' temasıyla gerçekleşen defile zinciri, geceye katılan kadınlar tarafından ayakta alkışlandı. Modacı Elif Uysal, Burcu Kandemir, Manolya Ülkü ve Güler Baysal'ın kreasyonlarının tanıtıldığı gecede, Antalyalı mankenler podyuma çıktı. 4 farklı modacının 300'ün üzerinde 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun tanıtıldığı geceye çok sayıda davetli katıldı.
  Elif Uysal'ın modern ve renkli çizgilerle tasarladığı koleksiyonu, gecenin açılışını gerçekleştirdi. Ardından podyumu Burcu Kandemir'in koleksiyonu devraldı. Alkışlar arasında yürüyen mankenler, müziğin ritmine adımlarıyla ayak uydurdu. Fashion Week, Manolya Ülkü'nün tasarımlarının tanıtıldığı defile ile sürdü. Moda ve podyum şovuna sahne olan organizasyonun finalinde ise Güler Baysal'ın kreasyonu tanıtıldı. 4 farklı modacının gözüyle modanın yansıtıldığı gece, organizasyona emeği geçenlere verilen plaket töreniyle son buldu. 

  FOTOĞRAFLI
   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA