BEM'de LGS kursları başlıyor

BEM'de LGS kursları başlıyor

BUCA Belediyesi'nin yılda 1000 öğrenciye ücretsiz eğitim imkanı sunduğu Aziz Nesin Bilgi Eğitim Merkezi'nde Liseye Giriş Sınavı (LGS) hazırlık kursları başlıyor.

BUCA Belediyesi'nin yılda 1000 öğrenciye ücretsiz eğitim imkanı sunduğu Aziz Nesin Bilgi Eğitim Merkezi'nde Liseye Giriş Sınavı (LGS) hazırlık kursları başlıyor. 200 öğrencinin faydalanabileceği ücretsiz eğitimler için ön kayıtlar 3- 21 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

Buca Belediyesi'nin Bucalı öğrencilere ders desteği sağlamak için hizmete açtığı Aziz Nesin Bilgi ve Eğitim Merkezi'nde, 8'inci sınıf öğrencilerine ücretsiz LGS hazırlık kursları verilecek. 3- 21 Eylül tarihleri arasında alınacak ön kayıtların ardından 1 Ekim 2018 Pazartesi günü eğitim programına başlanacak. 7'nci sınıf karne ortalamasına göre yapılacak başarı sıralamasına göre belirlenecek 200 öğrenci, Aziz Nesin Bilgi ve Eğitim Merkezi'nin LGS hazırlık kursuna katılmaya hak kazanacak.

Ücretsiz eğitimlere katılarak hayallerine bir adım daha yaklaşmak isteyen öğrencilerin, nüfus cüzdan fotokopisi, öğrenci başarı durum belgesi ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile Aziz Nesin Bilgi Eğitim Merkezi'ne kayıtlarını yaptırabilecekleri bildirildi.

İZMİR, (dha)

FOTOĞRAFLI

 

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS