Şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek

Şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek

KAHRAMANMARAŞ Valiliği, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeniyle şehit yakınları ve gaziler onuruna bir yemek verdi.

Ömer KOÇ/KAHRAMANMARAŞ, (DHA)- KAHRAMANMARAŞ Valiliği, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü nedeniyle şehit yakınları ve gaziler onuruna bir yemek verdi.

Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan'ın ev sahipliğini Alpedo Kervan'da düzenlenen yemeğe şahit aileleri ve gazilerin dışında AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri İmran Kılıç, İlker Çitil, Garnizon Komutanı Albay Adnan Köşker, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Cumhuriyet Başsavcı İlker Yazıcı, kaymakamlar, belediye başkanları, daire amirleri katıldı. Yemekte Vali Özkan, şehit ailesi ve gazilerle yakından ilgilenip, onlara her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

15 Temmuz'da hain bir darbe girişiminin yaşandığını anımsatan Vali Özkan, ülkenin birliğine ve bütünlüğüne yapılmış bu girişime karşı Türk Milleti'nin birlik olduğunu söyledi. Özkan, "Milletimizin yüksek derecedeki milli ve manevi refleksleri bu tür şer odaklarına hiçbir zaman zemin bırakmayacaktır. PKK, DEAŞ, FETÖ gibi bütün terör örgütlerine karşı milletimiz, memleketin birliği, bütünlüğü için yek vücut, tek sestir" dedi.

FOTOĞRAFLI

 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS