Muhtarlara imar barışı anlatıldı

Muhtarlara imar barışı anlatıldı

MELİKGAZİ  Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçe sınırları içerisinde yer alan 81 mahalle muhtarı ile bir araya gelerek 2018 yatırımları planlaması hakkında bilgiler verdi ve  imar barışı ile ilgili  sunum yaptı.

KAYSERİ, (DHA) - MELİKGAZİ  Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçe sınırları içerisinde yer alan 81 mahalle muhtarı ile bir araya gelerek 2018 yatırımları planlaması hakkında bilgiler verdi ve  imar barışı ile ilgili  sunum yaptı.

Türkiye’de örnek ve referans gösterildiklerini bunda da mahalle muhtarlarının büyük katkısı olduğunu hatırlatan Başkan Büyükkılıç, “Melikgazi İlçesinin mahalle muhtarını bir araya getirerek iş görüşmesi yaptık . Hem mahalle planlamasını gerçekleştirdik,  hem de imar barışı hakkında merak ettikleri, öğrenmek istedikleri konular hakkında detaylı olarak bilgilendirdik.  Mahalle muhtarlarımız ile sık sık bir araya gelerek her zaman mahalleleri hakkında istişarede bulunuyoruz. Melikgazi hizmet ve yatırımları her an her yerdedir. Mahaller arasında hizmet farkı yoktur. Hizmet çıtası yüksek olan bir belediye de muhtarlar toplantısı daha  yapıcı olmaktadır” dedi.


FOTOLU


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS