Sarız'da misafirhane yenilendi

Sarız'da misafirhane yenilendi

SARIZ ilçesine ihtiyaçlarını karşılamak için günü birlik gelip kalacak yeri olmayan kadın ve çocuklara yenilenen yüzüyle misafirhane kucak açıyor.

SARIZ, (Kayseri), (DHA) - SARIZ ilçesine ihtiyaçlarını karşılamak için günü birlik gelip kalacak yeri olmayan kadın ve çocuklara yenilenen yüzüyle misafirhane kucak açıyor.


Sarız Belediyesi, günübirlik ihtiyaçlarını karşılamak için kente gelen ve kalacak yeri olmayan kadın ve çocuklarına kucak açan misafirhaneye desteğini sürdürüyor. Birkaç ailenin günü birlik kalmasına olanak sağlayan ‘Sarız Belediyesi kadın ve çocuk evi’ son 5 sene içinde ilçe merkezine gelip de kalacak yeri olmayan yüzlerce ailenin sıcak yuvası oldu. Sarız Belediye Başkanı Ömer Faruk Eroğlu’nun talimatıyla daha önce kurulan ve geçtiğimiz günlerde yeniden dizayn edilerek sosyal donatıya kavuşan ilçedeki kadın ve çocuk evi yeni yüzüyle güzel oldu. Yenilenen kadın ve çocuk evini ziyaret eden Başkan Eroğlu, ilçedeki örnek hizmet anlayışının daha da gelişmesi dileğinde bulundu. Başkan Eroğlu, sosyal belediyecilik ilkesinden hareketle her zaman kadınların, çocukların ve yardıma ihtiyaç duyan kişilerin yanında olduklarını söyledi.


FOTOLU


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS