Hastalığının tedavisinde yardımcı olan belediye başkanına teşekkür etti

Hastalığının tedavisinde yardımcı olan belediye başkanına teşekkür etti

AKŞEHİR'de hastalığı nedeniyle yürüyemeyen ve bir gözünde de görme kaybı yaşayan 19 Yaşındaki Fatma Melisa Yıldırım, hastalığının tedavisinde kendisine büyük destek veren ve yardımlarda bulunan Akşehir Belediye Başkanı  Salih Akkaya’yı makamında ziyaret ederek kendi elleriyle yaptığı gül buketini armağan etti.

Atilla MEMİŞ/AKŞEHİR,(Konya)(DHA)- AKŞEHİR'de hastalığı nedeniyle yürüyemeyen ve bir gözünde de görme kaybı yaşayan 19 Yaşındaki Fatma Melisa Yıldırım, hastalığının tedavisinde kendisine büyük destek veren ve yardımlarda bulunan Akşehir Belediye Başkanı  Salih Akkaya’yı makamında ziyaret ederek kendi elleriyle yaptığı gül buketini armağan etti.
5 yıl önce rahatsızlanan ve kendisine bir tıp fakültesinde MS hastası teşhisi konulan Fatma Melisa Yıldırım, hastalığının daha da artmasıyla başka bir hastaneye kaldırıldığı burada da kendisine beyin tümörü teşhisi konulduğu anlatarak, Akşehir Belediye Başkanı  Salih Akkaya’dan tedavisi için yardım istediklerini anlattı. Başkan Akkaya’nın kendileri ile yakından ilgilendiğini söyleyen Yıldırım;  Başkan’ın kendilerini Ankara Tıp Fakültesi’ne gönderdiğini ve burada her iki hastalık konusunda da yanlış teşhis konulduğunu öğrendiklerini ve burada 2 yıldır uygulanan tedavi ile sağlığına kavuştuğunu belirtti.
Başkan Akkaya’yı annesi ile birlikte makamında ziyaret eden Fatma Melisa Yıldırım, destekleri ve yardımları için kendi elleriyle yaptığı ve ismini ‘Sevgi Günü’ koyduğu gül buketini Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’ya hediye etti.
Hastalığının tedavisi için eğitimine ara verdiğini belirten Yıldırım, eğitimine devam etmek için de  Akşehir Belediye Başkanı  Salih Akkaya’da “Belediyelerin görevi sadece yol, kaldırım yapmak değil, zorda olan, yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın da yanında olabilmektir. Hastalığı nedeniyle bize başvuran kızımızı Akşehir Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğümüz vasıtasıyla Ankara’ya göndererek gerekli tedavilerinin yapılması konusunda destek verdik. Şu anda onu karşımızda yürüyebilen ve hastalığından kurtulmuş bir halde görmek bizim için mutlulukların en büyüğüdür. Kendisine geçmiş olsun diyor, eğitimi içinde gerekli desteği vermeye devam edeceğimizi belirtiyorum” dedi.
FOTOĞRAFLI 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS