Başkan Polat'tan, ilçe ziyaretleri

Başkan Polat'tan, ilçe ziyaretleri

MALATYA'da Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ziyaret ve incelemelerde bulunmak için Arapgir ve Arguvan ilçelerini ziyaret etti.

MALATYA, (DHA)- MALATYA'da Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ziyaret ve incelemelerde bulunmak için Arapgir ve Arguvan ilçelerini ziyaret etti. 

Başkan Polat'ın ilçe ziyaretlerine bazı Daire Başkanları, Şube Müdürleri ile AK Parti İl Teşkilatından yetkililer ile meclis üyeleri katıldı. İlçe ziyaretlerinde ilk olarak AK Parti İlçe teşkilatlarını ziyaret eden Başkan Polat bu ziyaretlerde teşkilat üyeleri ile sohbet edip, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Belediye Başkanı Polat, daha sonra Kaymakamlık ve Belediye ziyaretlerinde bulundu. Başkan Polat ilçe ziyaretleri sırasında Arapgir Kaymakamı Salih Sak, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Arguvan Kaymakamı Cuma Emir ile Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş'ı makamlarında ziyaret ederek ilçe sorunları hakkında bilgiler alarak, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ziyaretlerin ardından Arapgir ve Arguvanlı Mahalle Muhtarları ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, muhtarlardan mahallelerin sorunlarıyla ilgili bilgiler alarak bu sorunların çözümünün takipçisi olacağını söyledi. Başkan Polat ilçelerde ev ziyaretlerinde de bulundu. Arapgir'de Mehmet ve Hatime Güngör çiftini, Arguvan'da ise Ahmet ve Güllü Dilek çiftini evlerinde ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS