VR Mersin'in içeriği genişliyor

VR Mersin'in içeriği genişliyor

MERSİN Büyükşehir Belediyesi ile Mersin ve Çevresi Turizm Alanı Alt Yapı Hizmet Birliği (METAB) ortaklığında hazırlanan sanal tur projesi Tekno Mersin'in (VR Mersin) içeriği genişleyecek.

MERSİN, (DHA) - MERSİN Büyükşehir Belediyesi ile Mersin ve Çevresi Turizm Alanı Alt Yapı Hizmet Birliği (METAB) ortaklığında hazırlanan sanal tur projesi Tekno Mersin'in (VR Mersin) içeriği genişleyecek.
Fotoğraf çekimlerinin kullanıldığı VR Mersin, video görüntüleri ile de desteklenecek ve kullanıcıların görmek istedikleri lokasyonda interaktif bir gezinti yapabilmesini sağlayacak. Havadan ve karadan çekimleri yapılan 272 noktanın görüntüsünün sunulduğu projeye 21 nokta daha eklenerek, görülebilecek nokta sayısı 293'e yükseltilecek.
Bu noktada kullanılacak alanlar; Mersin Arkeoloji Müzesi, Soli Pompeiopolis Antik Kenti, Tarsus Gözlükule Höyüğü, Miyav Park, Engelsiz Mesleki Eğitim Merkezi, Buz Pisti, Emirler Kent Orman olarak sıralanacak.
Türkçe ve İngilizce'nin yanı sıra Almanca ve Arapça dil seçenekleri ile de hizmet veren VR Mersin'e, vr.mersin.bel.tr üzerinden ulaşılabiliyor.

FOTOĞRAFLI

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS