Yeşilboğaz: Toplumsal projeleri önemsiyoruz

Yeşilboğaz: Toplumsal projeleri önemsiyoruz

MERSİN Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz, kentteki tüm kurum ve STK'ların ortak hareket etmesi gerektiğini belirterek, toplumsal projeleri önemsediklerini söyledi.

MERSİN, (DHA) - MERSİN Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz, kentteki tüm kurum ve STK'ların ortak hareket etmesi gerektiğini belirterek, toplumsal projeleri önemsediklerini söyledi.

Yeşilboğaz, Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç'i ziyaret etti. Ortak çalışma ve projelere açık olduklarını dile getiren Yeşilboğaz, "Türkiye'nin en kozmopolit şehri olan Mersin, birçok konuda sorun yumağı içerisinde kalmış bir kenttir. Gelecekte çocuklarımıza yaşanabilir bir kent bırakmak zorundayız. Mersin Barosu meslek örgütü olmasının yanı sıra etkin ve güçlü bir sivil toplum örgütüdür. Baromuzun bünyesinde bulunan komisyonlar, merkezler ve kulüplerimizle, kentimizin kaderine yön verecek önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Baro olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Her fikre ve ortak çalışmalara açığız. Tüm kurum ve STK'ların koordinasyon içerisinde çalışması önemlidir. Toplumsal projeleri önemsiyoruz" dedi.

Belediye Başkanı İbrahim Genç ise baronun çalışmalarını takdir ettiğini ifade etti.FOTOĞRAFLI

 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS