Garnizon komutanından, şehit ailelerine veda

Garnizon komutanından, şehit ailelerine veda

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Garnizon Komutanı ve 39. Mekanize Piyade Tugay Komutan Yardımcısı Topçu Albay Ahmet Serdar Gül, Türkiye Harp Malulü

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Garnizon Komutanı ve 39. Mekanize Piyade Tugay Komutan Yardımcısı Topçu Albay Ahmet Serdar Gül, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi'ne veda ziyaretinde bulundu.

Ankara'da bir başka göreve atanmasından dolayı eşi Oya Gül ile birlikte ziyaretini gerçekleştiren Albay Gül, Dernek Başkanı Durmuş Öksüz, şehit aileleri ve gaziler tarafından karşılandı. İki yıllık görev süresince sık sık şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldiğini belirten Gül, "Sizleri tanımaktan ve birlikte olmaktan her zaman onur ve şeref duydum. Aziz şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz olarak sizler, bizler için birer kutsal emanetlersiniz. Her zaman mutlu ve acı günlerinizde yanınızda olarak destek olamaya çalıştık. Bugün, Osmaniye'den ayrılmanın hüznünü yaşarken, gönlümüz her zaman şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanında olacak." diye konuştu.

Dernek Başkanı Durmuş Öksüz ise Gül'e, şehit aileleri ve gazilere göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür edip plaket takdim etti. Başkan Öksüz, Garnizon Komutanı Albay Ahmet Serdar Gül'e, yeni görevinde başarılar diledi.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS